ETAP 4- Głów forumowych łamanie- sezon 22

Zaczęty przez Księgowy, Styczeń 07, 2018, 20:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

Nie chodzili na marsze niepodległości a mieli.  ...g .. ...e  . :o :o :o :o
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

Podpowiedz do pierwszej płyty.
.... mają cos wspólnego z Panem Ministrem zdrowia. :o :o :o :o
pierwsza podpowiedz dotyczyła EP.
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

malg


Księgowy

Druga płyta ( lp )  ???? mają coś wspólnego, albo powinni mieć  z ministerstwem wojny ( znaczy się obrony )  :o :o :o
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

Trzecia płyta ma coś wspólnego ze stanem świadomości byłego ministra wojny. Jutro padam latach w których wydane były płyty. :o :o :o :o
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

...działam poza określonym czasem, przepraszam. Zespół zaczął wydawać płyty w roku 1985, w miesiącu rewolucji październikowej. Pierwszy LP - Ministerstwo Zdrowia... ból, :o , drugi LP - Ministerstwo Wojny ... zabić,  :o, trzeci LP stan ducha ministra ... okropnie pewny, EP to tylko flagi  i to nie te z marszu 11 listopada  :o :o :o ,
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

Ostatnia podpowiedz, Oni nie nagrywali, nie wydawali, Oni Stworzyli bo byli.....
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt


Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Flip Back

:-) Sądząc po braku innych strzałów w konkursie, wnioskuję, że nie jest to popularny band na forum.
Dla mnie to lata młodości. Nawet miałem koszulkę z okładką PtK :-)

Księgowy

...nikt nie słucha Kreatora, ale kto słucha :
III etap The Move,
II etap The Four Tops,
I etap Isaac Hayes,

... myślę że od pewnego momentu słuchamy muzyki, to jest niedomyślenia tak różne rzeczy .. a jednak  :o :o :o :o :o :o :o :o w finale pewnie będzie albo barok, albo jazz, może dobre disco ????
a teraz  pij pij pij 
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

il cattivo

Z kategorii najgorszej maści thrashu z Niemiec to mi bardziej Sodom siedzi :)