Jaki tv.

Zaczęty przez goostaw, Styczeń 26, 2018, 10:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

bubusia

Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

bubusia

Zwracam uwage na rekomendacje dla nowych miniled samsungow, ktore stanowia duzy upgrade w porownaniu do modeli z 2020, chodzi o tzw dimming zones, czyli jakosc czerni, miniledy maja tych stref 792, stare ledy tylko(topowy mmodel) 120. Co do cen, jak widac po materiale, albo kupujemy w czerwcu(nowe modele) albo w Black Friday, czyli listopad. Ewentualnie poprzedni model wlasnie teraz.
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

Therion

Cytat: AudioAddicted w Luty 20, 2021, 23:23
Cytat: frywolny trucht w Luty 20, 2021, 11:13Mam na stanie Galaxy S7 i S8 i nic im nie jest.

Mam S8+, kupiony w dniu premiery i jest wypalony od pół roku - permanentna klawiatura Messenger na ekranie :(


Ja mam S8+ już ze 4 lata i nie zauważyłem wypaleń. OLED TV także spoko. Może zatem jednak zaryzykuję. Widocznie tak użytkuję, że oledy jakoś to akceptują.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

masza19


frywolny trucht

Urządzenie do sporadycznego oglądania ruchomych obrazków, nie zawierających elementów stałych jak logo kanału, pasków informacyjnych, menu gry komputerowej, w technologii OLED.

A nie telewizor. Nazwa telewizor wprowadza w błąd. Swoją drogą za 11h dziennie TVP Info to Kurski powinien zwalniać z abonamentu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

No widzisz, a Ty miałeś wypalone piksele o tvn :) Ja nie mam bo nie oglądam ani jednego, ani drugiego.

Therion

Cytat: frywolny trucht w Luty 24, 2021, 14:08Kurski powinien zwalniać z abonamentu.


Po tylu godzinach TVP Info, gość powinien otrzymać rentę, bo mózgu pod czaszką to on już nie ma.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

paul_67

Oglądacze tvn zaś, talon na dziwkę i balon.

masza19

Ta jezd bo ten tefałen to niemiecko-żydowsko-lewacka telewizja Putina sterowana przez Sorosa za pieniądze Gatesa ze szczepionek ;D ;D ;D

TVN RAUS  >:D


vasa

Cytat: Therion w Luty 24, 2021, 23:21gość powinien otrzymać rentę
Cytat: paul_67 w Luty 25, 2021, 16:18talon na dziwkę i balon.
Cytat: masza w Luty 25, 2021, 16:43ze szczepionek TVN RAUS 
Przepychanki, przepychankami, ale ja mam jako domyślną stację w samochodzie ustawiony program II PR (znam jeszcze tylko dwie takie osoby) i jak znawca caratu i geniusz Karpat północnych zabierze się do tworzenia programu radiowego to dojdzie do słusznego wniosku że Suweren nie potrzebuje jakichś tam Niemców (Bach, Wagner, Beethoven) ani nawet przestarzałego Chopina lub Moniuszki tylko swojskiego disco polo + pieśni religijne i patriotyczne. Wtedy to już naprawdę będzie można wyrwać radio z auta i urządzić tam barek albo legowisko dla kota :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

"Co za straszna era, w której idioci rządzą ślepymi"
William Shakespeare

masza19

Cytat: vasa w Luty 25, 2021, 16:59Przepychanki, przepychankami, ale ja mam jako domyślną stację w samochodzie ustawiony program II PR (znam jeszcze tylko dwie takie osoby) i jak znawca caratu i geniusz Karpat północnych zabierze się do tworzenia programu radiowego to dojdzie do słusznego wniosku że Suweren nie potrzebuje jakichś tam Niemców (Bach, Wagner, Beethoven) ani nawet przestarzałego Chopina lub Moniuszki tylko swojskiego disco polo + pieśni religijne i patriotyczne. Wtedy to już naprawdę będzie można wyrwać radio z auta i urządzić tam barek albo legowisko dla kota

Ja swojej żonie zaleciłem zapoznanie się z twórczością mistrza Zenona gdyż albowiem to kwestia miesięcy jak nie tygodni jak orkiestra PR będzie zaprzężona do projektu Martyniuk symfonicznie  >:D
Zakład?

masza19

A tak czy owak, w TVN coś się musi dziać bo sporo młodzieży redakcyjnej odchodzi.

vasa

#439
Cytat: masza w Luty 25, 2021, 17:26w TVN coś się musi dziać bo sporo młodzieży redakcyjnej odchodzi
Może zbliża się czas odnowy koncesji i rozpoczęły się negocjacje?
A może, po prostu, wynik na koniec 2020 się nie zgadza i trzeba restrukturyzację zrobić?

Zdając sobie doskonale sprawę z tego że TVN jest znacznie istotniejsze w życiu publicznym niż jakieś PRII to jednak TVN mam gdzieś a jedyne radio z klasyką, o śladowej słuchalności i zarządzane przez muzykologa to właśnie dwójka i obawiam się że geniusz Sasin zrobi to co robi zwykle tzn rozpie...li to :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

To jest wątek o telewizorach, a nie Sasinach i tevałenach. Heloł  ::) Tak, sam zacząłem.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Cytat: frywolny trucht w Luty 25, 2021, 20:44To jest wątek o telewizorach
A walczyłeś kiedyś z jakimś nałogiem? Rzucałeś palenie? Hazard?
A może by tak rzucić telewizję? Podłączyć teleściankę do netu żeby można było ssać Netflixa, HBO i co tam komu jeszcze a taką klasyczną TV wywalić z chaupy.
To może dać kilka godzin dziennie na słuchanie muzyki :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Z muzyką mam problem. Moja żona mogłaby zostać żoną Maszy, bo ona tylko umarłych czarnoskórych. Jak słucham czegokolwiek innego- idzie w pizdu znudzona. Ja z kolei sam oglądam jak rypią w gałę, nikogo to nie interesuje. Natomiast TVN24 to już coś co oglądamy razem. To samo Netflix i inne. Czasem z dziećmi i kotem. Mam w tej sytuacji wyrzucić telewizor? Muzycznie mi sie rodzina już zupełnie nie spina. Każde słucha czego innego i jest tak sobie otwarta na inną.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Cytat: vasa w Luty 25, 2021, 16:59znam jeszcze tylko dwie takie osoby

ja jedną, co potwierdza (niestety) słabą słuchalność PR II
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa

Cytat: frywolny trucht w Luty 25, 2021, 21:17wyrzucić telewizor?
No daj spokój. Jeżeli rodzina się trzyma TV i głód jest powszechny to trudno :(

Cytat: elem w Luty 25, 2021, 21:33
ja jedną, co potwierdza (niestety) słabą słuchalność PR II

Ja + 2 + Elem +1 =5  Klub można już założyć :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

elem

Klub chyba jeszcze nie, ale koło tak  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Azur

Dopisuje się, i nie jest to sytuacyjny transfer polityczny. Ciekawe czego słuchają inni, chyba nie nowej Trójki  :-\

masza19

Radio Plus
Tak, kościołowe ale muzyka jak za małolata  :np:

audiokawosz

Katuje ostatnio w samochodzie Eska Rock .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

Therion

Cytat: vasa w Luty 25, 2021, 21:08A może by tak rzucić telewizję? Podłączyć teleściankę do netu żeby można było ssać Netflixa, HBO i co tam komu jeszcze a taką klasyczną TV wywalić z chaupy.
To może dać kilka godzin dziennie na słuchanie muzyki

Kilkanascie lat temu wywaliłem telewizor, żeby nie oglądać wiadomości. A przecież i wykształcenie i 15 lat roboty w mediach - pasjonowałem się nimi.
Ale nie mogłem już na to patrzeć. Mdliło mnie. Przestałem oglądać TV, a mimo to byłem lepiej poinformowany niż oglądając. Taki psikus.

W XI 2019r. kupiłem telewizor, ale do tej pory ani razu nie włączyłem wiadomosci. Ani nikt z domowników.

Lecą koncerty muzyczne, filmy, oglądamy zdjęcia.

Da się żyć bez "Faktów" i Newsów TVP Info i to życie jest znacznie lepsze.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.