Autor Wątek: Jaki tv.  (Przeczytany 32893 razy)

Offline Piterski

• maniak
Odp: Jaki tv.
« Odpowiedź #450 dnia: Lutego 26, 2021, 08:38 »
Nie słucham codziennie, bo radio mam tylko w aucie, ale też jak słucham to PRII. Mam jednak wrażenie, że i tam sięgneły macki dobrej zmiany bo czasem jak prowadzą audycje nie stricte o tematyce muzycznej to wyłączam je zupełnie.
U mnie za posiadaniem TV zawsze była żona. Kilka lat wstecz jak się zaczęły te cyrki to zrezygnowałem z kablówki, a antena zbiorcza na bloku przestała odbierać podstawowe programy więc zostaliśmy całkowicie bez TV.
Przed świętami Barbara chciała kupić antenę pokojowa więc zacząłem się zastanawiać jak problem rozwiązać tez takiego elementu w pokoju. Skończyło się na Nvidii i o dziwo korzystamy z niej sporadycznie coś tam sobie oglądając. Wiadomości w TV nie oglądamy żadnych już od dawna.

Offline sheykk

• **
« Odpowiedź #451 dnia: Lutego 26, 2021, 11:36 »
Po waszej waszej wczorajszej dyskusji aby się nikomu nie narazić będę oglądał polsat.

Offline vasa

• Słucham klasyki.
  • moderator
« Odpowiedź #452 dnia: Lutego 26, 2021, 12:46 »
Po waszej waszej wczorajszej dyskusji aby się nikomu nie narazić będę oglądał polsat.
To Ci się reklama podpasek wypali na tv

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Offline frywolny trucht

• maniak
« Odpowiedź #453 dnia: Lutego 26, 2021, 14:27 »
Albo Trudne Sprawy. Do tego Solorz podpisał lojalkę w SB. No nie wiem, nie wiem...  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Benz Micro Glider SL i Empire 4000 D/III, pre Husariaa, Roksan K3, Haydn Grand, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Offline Therion

• maniak
« Odpowiedź #454 dnia: Lutego 26, 2021, 18:03 »
Albo Trudne Sprawy.

Ostatnio w innym mieszkaniu zamontowałem TV i zeby sprawdzić odbiór, leciał przez jakiś czas TVN - jakieś programy typu historie ludzi, przerywane komentarzami bohaterów (coś jak ten screen Arka) a później jakiś program o sędzi. Pomijam, że przerwane to było niezliczoną ilością bloków reklamowych ale sama wartość merytoryczna tych programów... O matko. To jak disco polo! Ryje beret! Po czymś takim człowiek czuje potężne cofnięcie w rozwoju.

Przełączyłem na TVP Info, żeby sprawdzić czy to prawda, że szczujnia i propaganda. Wytrzymałem kilka wiadomości i sie porzygałem.

Nie mogę oglądać ze względów zdrowotnych - robi mi się niedobrze.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Offline sheykk

• **
« Odpowiedź #455 dnia: Lutego 26, 2021, 21:37 »
Jak oglądam Eurosport to reklamują specyfiki na poprawę męskości - w moim wieku może to i lepsze jak podpaski.

Offline masza

• maniak
  • no more spawów ;)
« Odpowiedź #456 dnia: Marca 01, 2021, 16:54 »
Był dzisiaj pan zamówiony do kalibracji TV.
Na pytanie , jaki tv, jaka marka, jaka technologia jest najlepsza, bez namysłu odpowiedział - najtańszy z akceptowalnych bo i tak po góra dwóch latach się spierdoli a producent zrobi wszystko aby gwarancji nie uznać  ;D
To samo mi kiedyś powiedział gość od lodówek jak jebła 3 w przeciągu 10 lat...

Także tak... nie ma co przepłacać bo finał i tak będzie ten sam w tym samym czasie  ;)

PS. taka kalibracja nie jest tania (500) ale robi robotę  :np:
Z każdym dniem rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w dude.

Offline GalAnonim

• maniak
  • **
« Odpowiedź #457 dnia: Marca 05, 2021, 11:58 »
Plazma Panasonica - kupiona w czasach prehistorycznych chodzi nadal bez zarzutu  :-)
ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano

Offline Piterski

• maniak
« Odpowiedź #458 dnia: Marca 05, 2021, 12:21 »
PS. taka kalibracja nie jest tania (500) ale robi robotę 
Chciałem zapytać kto Ci robił kalibrację, zastanawiam się czy nie zrobić jej w mojej plazmie Panasonica, ma już trochę latek więc może warto ją wyregulować.

Offline vasa

• Słucham klasyki.
  • moderator
« Odpowiedź #459 dnia: Marca 05, 2021, 13:05 »
PS. taka kalibracja nie jest tania (500) ale robi robotę 
Chciałem zapytać kto Ci robił kalibrację, zastanawiam się czy nie zrobić jej w mojej plazmie Panasonica, ma już trochę latek więc może warto ją wyregulować.
Daj znać gdybyś zrobił.
Może ja też się skuszę.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Offline Therion

• maniak
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 08, 2021, 06:48 »
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.