... wygmerałem

Zaczęty przez buzibozborn, Kwiecień 02, 2020, 19:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

buzibozborn


Jeszcze tak vintydżowego paranoida wygrzebałem że strach do do magnetofonu wsadzić [emoji1787]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Cytat: Lyset w Kwiecień 03, 2020, 17:49Jest na kasecie ukryty utwor?Takie dzikie smiechawy.
Jest.

buzibozborn


Wydanie wytwórni artbox ... niezły odlot w tamtych czasach każdy kto miał jamnika to mógł mieć ... wytwórnie [emoji2956]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Cytat: buzibozborn w Kwiecień 03, 2020, 18:26Jeszcze więcej koksu ...
No to dajemy "do odciny" ;)

Kangie


buzibozborn


Discogs mówi że to pirackie unoficjale ale kaseta nie ma żadnych oznaczeń po Polacku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

Cytat: Kangie w Kwiecień 03, 2020, 18:31
Cytat: buzibozborn w Kwiecień 03, 2020, 18:26Jeszcze więcej koksu ...
No to dajemy "do odciny" ;)
Nie do odciny bo zaraz mnie żona do domu wraca to mnie skutecznie odetnie ... momentalnie ! [emoji1787][emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

No to jak na spokojnie, to taki "wygrzeb" ;)

buzibozborn


To będzie musiało wystarczyć [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Ale ta stara Sepultura jest fajowa. Powrót do przeszłości/młodości...

buzibozborn, dzięki za wrzutkę!

Kangie


buzibozborn

Cytat: Kangie w Kwiecień 03, 2020, 19:00
Ale ta stara Sepultura jest fajowa. Powrót do przeszłości/młodości...

buzibozborn, dzięki za wrzutkę!
No spoczko mnie też fajowo się słucha sepulturki z perspektywy czasu . Z takich kapel to chyba mi tylko Lamb of God jeszcze mocno pasuje ... spoko kapela zawsze ich lubiłem [emoji106] pozrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn


ziko369

Posłuchało by się "do odciny" ale to już trzeci tydzień "codziennej niedzieli" w domu, kochane dzieciaki i żona w domu...
Kiedy to cholerstwo Nas zostawi w spokoju???

Ps. A słuchawek w domu nie znoszę bo mam lęki 😔

EmilioE

Widać, że jesteśmy podobne roczniki, bo ja wychowywałem się na tej samej muzyce   :)
I też słucham jej z kaset, jeśli mnie najdzie.
Sepultura fajna, ale posłuchajcie starej dobrej Pantery - ta też się broni.
Przypominam też o Illusion, którego płyty są chyba tylko na kasetach (może się mylę, ale nigdzie CD nie wydziałem).
Jak dla mnie, nic się ich muzyka nie zestarzała!
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

buzibozborn

EmilioE
Nie no Panterka zawsze musiała być .. ale dopiero z Down Phil Anselmo zagrał tak jak przynajmniej dla mnie Pantera powinna zawsze grać .. Down nagrał też pare całkiem odjechanych płyt ... dzisiaj słucham bardzo innej muzyki ale sentyment do tych zespołów i ich brzmienia z kasety pozostaje [emoji28] tego już nic nie zmieni o nie zastąpi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

EmilioE
A  gadam bzdury [emoji848]... słucham dalej muzyki z tamtych lat przykładowo na koncerty Kultu [emoji4]nadal chodzę z automatu , miesiąc temu byłem . Decapitated też sobie chętnie słucham .. tak że to nie jest tak że przestałem słuchać muzyki na której wyrosłem , po prostu słucham też dużo innej muzy [emoji1787] takiej co kiedyś bym nie podejrzewał siebie że będę słuchać ..
no ale kasetki z tamtych lat są czadowe [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

il cattivo

Sepultra to do "Arise" włącznie robiła mi dobrze. Potem to jakieś takie ładne się zrobiło.

Kangie

Pantera - mniaaam! Lata 90-te, oj słuchało się z kaset. Pamiętam jak dowiedziałem się, że gitarzysta Pantery grał na piecu tranzystorowym. To był taki "metalowy" wyjątek, bo większość grała na lampach.

buzibozborn

Cytat: il cattivo w Kwiecień 04, 2020, 10:22
Sepultra to do "Arise" włącznie robiła mi dobrze. Potem to jakieś takie ładne się zrobiło.
Racja ... no mnie się właściwie to o jeszcze jeden album dalej podobało  bardzo bo Chaos A.D to jak dla mnie świetna płyta . Roots i wszystko dalej jakieś wariacje soulfly itp itd ... to już zupełnie inne kapele zupełnie inna muzyka .. [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Z Pantery tylko to mi się ostało.

"Roots" lubiłem. Pamiętam gdy kupiłem tę kasetę.

Kangie

Jeszcze to wygrzebałem.

buzibozborn

Cytat: Kangie w Kwiecień 04, 2020, 11:00
Z Pantery tylko to mi się ostało.

"Roots" lubiłem. Pamiętam gdy kupiłem tę kasetę.
No coś ci się jednak tam ostało [emoji1787][emoji106] no Pantera owszem czadowa ale bardzo mnie się spodobało jak zaczęli grać bardziej sludge metalowo ... było sporo takiej fajnej muzy . Swojego czasu bardzo mnie się takie granie podobało ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

https://youtu.be/G2PWoVEe5G4
To jest dobra kapela [emoji106] mnie się podoba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kangie

Stare czasy. Cuś takiego mam jeszcze ;)
Lubiliście Megadeth?