kable głośnikowe parametry

Zaczęty przez krisdebowski, Listopad 14, 2020, 21:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

krisdebowski

Testowo pożyczyłem kabel melodiki mdc2400. No jest poprawa do obecnego. Potrzebuje 2x1.5 no może 2 metry.
Pytanie czy długość w tych dwóch odcinkach ma znaczenie, czy kabel 4mm2 nie jest za gruby?
Podlaczony to mdc2400 2x2 m
Dylemat zakupu który 2,5 mm2 czy 4,0 mm2 i jaka długość.
Mdc2400 czy mdc2250
1.5 czy 2 m
To do zestawu harman kardon i cantony. Muzyka rock, metal.

patefonik

Jeśli mogę zasugerować, posłuchaj niewiele droższy mogami 3104. Dokładnie ten, żaden inny mogami mi się nie podobał. Jak się nie mylę można wypożyczyć do odsłuchu. W tej kategorii cenowej to absolutnie zaskakujący kabel (4*4 mm2, ale to ma wtórne znaczenie). Zawsze mam go jako rezerwa, a czasami jako główny... Podłaczone żyły "na krzyż" tak ma mniejszą pojemnośc i lepiej gra. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy wybór od wspomnianej melodiki. Dla dużej grupy odbiorców kabel docelowy, jak można przeczytać na zagranicznych forach.
Oczywiście piszę o kablu z metra 79 zł/m (przyznam, że jak zacząłem Ci odpowiadać byłem przekonany, że kosztuje 49, google uświadomił mnie, że mocno zdrożał co nie zmienia faktu, że dalej go polecam), nie konfekcjonowanym przez dystrybutora za chore pieniądze. Można trafić używany, jak masz czas. Rzetelna inżynierska robota, solidna miedź bez cudów, bawełny zbieranej przez 75 letnie dziewice w pełni księżyca i jadu węża.