Menu główne

Garrard nasz Pan

Zaczęty przez miniabyr, Marzec 04, 2021, 19:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomasz_pianista

Dylematy jak z kotem Schroedingera:D
Grupa ratowania poziomu.

miniabyr

Cytat: masza w Maj 02, 2021, 12:19
Nie pisałem bo się boję, że nie odpisze co by mogło znaczyć, że umarł  >:D
Tak to fakt ,ale aukcje na ebay są. Starszy pan zapewne żyje ,ale jak to Niemiec jest pryncypialny . Qfa oby to była jedyna jego przypadłość !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: tomasz_pianista w Maj 02, 2021, 12:21
Dylematy jak z kotem Schroedingera:D
Razem z Maćkiem głowimy się już nad tym od jakiegoś czasu!
Teraz zamiast trucizny jest covid oraz 71 lat Alfreda. Niedługo przekonamy się -jeszcze tylko trzy tygodnie ! -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wiki

Po ki-ego czorta pytaliście producenta ile ma lat?
Żeby teraz się zamartwiać?
.
.
.
PS. Czekam z Wami...... 😀😀😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

masza19

#529
A dzie tam, nikt go nie pytał.
Sam się chwali. Pod koniec długaśnego opisu aukcji

https://www.ebay.pl/itm/313442021844

ABOUT ME AND MY BACKGROUND
I AM 71 YEARS AND  LIVE  29 YEARS IN SPAIN
I AM GERMAN BROADCAST ENGINEER (RADIO+TV)
AND THIS IS MY HOBBY,NOT MY BUSINESS
I AM ANALOG HI-FI AND VINYL ENTHUSIAST
ALL WHAT YOU GET FROM ME IS PROFESSIONAL
TESTED AND COMES  IN PERFECT CONDITION


Paweł, przyszło mi do głowy, że on to mógł pisać ładnych kilka lat temu bo te aukcje są bez zmian po zakupie wystawiane od nowe.
Równie dobrze może mieć 81 lat  ;D

wiki

No i doczytałem do końca ten jego hiszpańsko germański wiek.....
Fakt, tak pisze.....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

miniabyr

A wpisy dziekczynne ma z 26 kwietnia tego roku. Żyje czy, nie żyje oto jest pytanie?!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Cytat: miniabyr w Maj 02, 2021, 18:48
A wpisy dziekczynne ma z 26 kwietnia tego roku. Żyje czy, nie żyje oto jest pytanie?!
Nigdy ciebie nie zapomnimy.
Koledzy z Radomia.
;D ;D ;D



masza19

W końcu nie wytrzymałem i wysłałem maila z pozdrowieniami i pytaniem o szanowne zdrowie ;D

Ale od czasu zamówienia tego ramienia trochę mi się to wszystko poukładało, wygrzało i teraz to co jest, tak zajebiście gra, że aż boje się kurz zetrzeć żeby czegoś nie zje....ć a co dopiero tu mówić o wymianie ramienia i plinty  :o ;D

A mogłem zbierać naklejki albo znaczki...   :D

masza19

#534
Paweł, mam odpowiedź.
Żyje ale nie najlepiej było. 2 razy w szpitalu ze względu na nadciśnienie.
W poniedziałek ma być wysyłka  :)

miniabyr

#535
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ale...........alleluja ! ;D  Oby dożył wtorku!  :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

christo

Maciek, może taki wystrugaj
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

miniabyr

Christo zmiłuj się nad nami ! Zbyt wiele emocji takie fotki niosą dla starszych panów jakimi niewątpliwie stajemy się . Chcesz aby pompki nam wysiadły ? ....................................................zajebiscie to wygląda !  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Trochę nie w moich kolorach ale solidnie zrobiona.
Ja bym chciał kanciastą bo lepiej moim zdaniem pasuje do 401.

Od dłuższego czasu zastanawiam się tez czy nie wygłupiam się z dwoma ramionami... Nie wiem czy w moim przypadku, przy moich preferencjach i możliwościach ma to w ogóle sens?
Coraz bliższy jestem decyzji grania z jednego 12" Ortofona a dwa SME 3009 po prostu sprzedać żeby nie kusiły  :-\


Albo jedno zamontować na Nottinghama...? Eh...  :-\

masza19

Prawda, że ładnie to wygląda?


miniabyr

#540
Cacy! Ramię to chyba Ikeda a wkladka Miyaiyma .................jezzuuu jak to jest porypana nazwa . Chyba nigdy nie nauczę się jej pisać . Ma być Miyajima
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Pewnie jakby tą plintę poszerzyć pod 12" to straciłaby proporcje i już by nie było to coś.

miniabyr

#542
Cytat: masza w Maj 10, 2021, 18:54
Pewnie jakby tą plintę poszerzyć pod 12" to straciłaby proporcje i już by nie było to coś.
Nie wiem ,ale lekko w tył i wszystko się zgadza ! Z tej perspektywy to nie wiadomo czy nie jest to ramię np 10' . Zobacz lekko w bok /po skosie i siedzi 12'
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

bat73

Prawdę mówisz.
Moja plinta nie jest wielka a poszerza ją ramka bo to typ Loricraft. Gdyby była lita mogłaby być po 2cm z każdej strony mniejsza. Myślę że ta ze zdjęcia przyjęłaby 2 ramiona 9 i 12cali. Może trzeba by dodać jej ze 2 -3 cm...

masza19

Pan Alfred otrzymuje właśnie punkty karne.
Wczoraj miałem dostać tracking na to ramię...  :-\

miniabyr

Cytat: masza w Maj 11, 2021, 14:47
Pan Alfred otrzymuje właśnie punkty karne.
Wczoraj miałem dostać tracking na to ramię...  :-\
Czekamy ! To jedyne co mi do głowy przychodzi .
Maciek jak Niemiec obiecał to pewnie będzie . Jak sam zaznaczył wysle w tym tygodniu .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Cytat: miniabyr w Maj 11, 2021, 17:28Maciek jak Niemiec obiecał to pewnie będzie . Jak sam zaznaczył wysle w tym tygodniu .
Jak Niemiec to pewnie tak ale jak Hiszpan to już niekoniecznie  ;D

Dwa maile dostałem z obietnica wysłania mojego ramienia w poniedziałek i bezzwłocznie przesłanie mi numeru listu przewozowego. I uj... Na eBayu też nie jest zaznaczona wysyłka.
Złamas z niego wychodzi  >:(

sheykk

Masza Niemiec a tyle lat w Espania to maaaaniaaaaa.Będzie na pewno dla NIEGO to nie jest sprawa życia i  śmierci.
Wypij kawę ,zjedz tortillę.A ty myślisz że np. jpc aus deutschland to takie ornug ch... przysłali mi używaną płytę Yamamoto za prawie 80 jurków reklamacja trwała 6 tyg. ale dzisiaj doszła nowa.

miniabyr

Alfred ma na ebay 100% zadowolonych klientów . Nie wiem czy i jak można tym manipulować, ale może to jest jakimś gwarantem że towar będzie na czas i dobrej jakości. U mnie na czas to raczej nie będzie !-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

sheykk

I o tym pisałem 1-2-5 dni nie mają znaczenia dostaniesz to co 100% zadowolonych klientów.