Gold Note PH -10

Zaczęty przez paul_67, Wrzesień 16, 2020, 20:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

michał_flaga



Dla wszystkich chętnych proponuje kupno PH-10 z rabatem 10%. Oferta jest obecnie bezterminowa, a post w pewnym sensie ,,komercyjny", ale jeśli ktoś chce skorzystać, zapraszam. Nie piszę gdzie, aby uniknąć niepotrzebnych dyskusji. Kontakt sobie do mnie ogarnijcie samodzielnie. To b. fajne PHONO, które zadowala wielu miłośników winyli. Można je też wypożyczyć i posłuchać w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Therion

Cytat: Therion w Marzec 29, 2021, 17:31
Nie. Gałka jest ciut za głęboko zamontowana i gdy próbuję zatwierdzić wybór muszę ją mocniej wcisnąć. Jest śrubka do regulacji, ale to pikuś, poki co nie będę tam grzebał.

A jednak grzebnąłem. Bez problemu imbusikiem da się tę gałkę odkręcić (warto tylko zabezpieczyć front przed porysowaniem np taśmą malarską).

Lekko wysunąłem gałkę, dokręciłem i śmiga.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

paul_67

  Na jakiś czas podłączyłem PH 10 przez złącza RCA, ale szybko wróciłem do XLR.Rożnica jest ogromna.Warto spróbować.

Therion

Mam taką możliwość, ale wówczas pre musi iść przez Audiolaba CDQ8200 i dopiero na lampę. Ciekawe, czy to ma sens.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

audiokawosz

Cytat: paul_67 w Czerwiec 03, 2021, 06:50Na jakiś czas podłączyłem PH 10 przez złącza RCA, ale szybko wróciłem do XLR.Rożnica jest ogromna.Warto spróbować.
Przeważnie gdy producent umieszcza wyścia XRL i RCA to jedne z nich traktuje po macoszemu. Tak jest w moim PD-70AE . Specjalnie pod niego mam zamówione nowe pre liniowe z  wejściami symetrycznym.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

paul_67

#130
Cytat: Therion w Czerwiec 03, 2021, 11:36Mam taką możliwość, ale wówczas pre musi iść przez Audiolaba CDQ8200 i dopiero na lampę. Ciekawe, czy to ma sens.
Nie wiem czy akurat w Twoim przypadku to się sprawdzi, ale u mnie dźwięk przybrał na masie.Można go teraz porównać do brzmienia magnetofonu dwuśladowego.

panerai_47

Cytat: michał_flaga w Kwiecień 12, 2021, 21:13


Dla wszystkich chętnych proponuje kupno PH-10 z rabatem 10%. Oferta jest obecnie bezterminowa, a post w pewnym sensie ,,komercyjny", ale jeśli ktoś chce skorzystać, zapraszam. Nie piszę gdzie, aby uniknąć niepotrzebnych dyskusji. Kontakt sobie do mnie ogarnijcie samodzielnie. To b. fajne PHONO, które zadowala wielu miłośników winyli. Można je też wypożyczyć i posłuchać w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oferta aktualna?

michał_flaga

... niestety nie mam zbyt dobrych wieści dla osób, które chcą zwlekać z zakupem przedwzmacniacza PH-10. Nowa cena została zwiększona o 200 Euro i wiele wskazuje na to, że dotyczy to nie tylko marki Gold Note.

:-[

paul_67

Na razie kosztuje tyle ile kosztował.Końcówkę można urwać.