Autor Wątek: OBUH i Rogalów Analogowy.  (Przeczytany 37348 razy)

Offline miniabyr

• maniak
Odp: OBUH i Rogalów Analogowy.
« Odpowiedź #225 dnia: Stycznia 15, 2021, 20:33 »
Wyjechalismy przed 8 rano z Warszawy i wróciliśmy po 18 . Zawsze to wielka przyjemność pomyszkować w zabawka w Rogalowie Analogowym. Trochę pobawiliśmy się taśmami i pogadaliśmy . Ja , Sebastian i Umka spędziliśmy U Wojcka Czernego miło czas .Namawiamy Wojcka do wydawania tego , co wyprodukował  . Oczywiście wersja na szpuli . I powiem że coś drgnęło w rajstopach  ;)  A tu takie zabytki . Fantastyczny i zrobiony Ampex oraz lampowy Telefunken M9- oj ile przy nim jest roboty ,ale brzmi jak Bóg ( 70 letni )
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2021, 20:37 wysłana przez miniabyr »
I znowu Dupa -(

Offline Robert84

• *
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 10, 2021, 23:46 »
Witajcie.
Przez przypadek trafiłem na ten wątek i chciałbym Wam pokazać mój zakup sprzed paru miesięcy. Płyty nowe. Zapłaciłem za nie łącznie z przesyłką 250zł.

Offline wiki

• się słucha...
  • maniak
  • Mój stan umysłu... Kin-dza-dza!
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 11, 2021, 17:01 »
Bo ten wątek należałoby od czasu do czasu podbijać....
Niech ludziska dowiadują się, że tam można fajne płyty kupić.... 😀😀😀
Kolumny JBL. Transport, przetwornik. Końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite - działka

Offline miniabyr

• maniak
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 11, 2021, 17:26 »
Witajcie.
Przez przypadek trafiłem na ten wątek i chciałbym Wam pokazać mój zakup sprzed paru miesięcy. Płyty nowe. Zapłaciłem za nie łącznie z przesyłką 250zł.
Mam oba te wydawnictwa. Trzeba pamiętać, że jeśli Wojcek  Czerny coś wydawał ,to zawsze było to z rejonów muzyki niszowej. Jeśli nie boicie się inności to warto spróbować . Szkoda życia na marne granie . Ja zawsze wybiorę to trudniejsze w odbiorze .
I znowu Dupa -(

Offline Robert84

• *
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 11, 2021, 17:45 »
Witajcie.
Mam oba te wydawnictwa. Trzeba pamiętać, że jeśli Wojcek  Czerny coś wydawał ,to zawsze było to z rejonów muzyki niszowej. Jeśli nie boicie się inności to warto spróbować . Szkoda życia na marne granie . Ja zawsze wybiorę to trudniejsze w odbiorze .
Zgadzam się. Wydawnictwo W. Czerny poznałem w latach 90. Zaczęło się od kasety Za Siódmą Górą "Różne oblicza tej samej paszczęki" i Francisco Lopez "Azoic Zone" świetna płyta.
To były fajne czasy, pisywało się listy do Rogalowa nie tylko z zamówieniami.
Jak pierwsza płyta Laterna?, zastanawiam się nad kupnem i jeszcze Flue.
Jeżeli ktoś zainteresowany mogę podać namiary na płytę Budzyńskiego Luna za 31 euro + wysyłka.