Etap II

Zaczęty przez frywolny trucht, Lipiec 01, 2015, 19:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Czy mi się wydaje, czy pierun trafił wpisy?
Tymczasem podpowiedz na dziś
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Sztywny Pal Azji, Europa i Azja :)
Pozdrawiam

Two-FacedGirl

Albo Europa i Azja "Szukam nowego siebie"
Pozdrawiam

frywolny trucht

Coś pani miesza. Proszę pani.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

o faktycznie :), miało być Sztywny Pal Azji "Szukam nowego siebie"
Pozdrawiam

frywolny trucht

#5
Ano. Ach ten pośpiech. Niestety pobite gary, dwie odpowiedzi były. Pociągnę w weekend jeszcze raz etap II
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

humm, no to sory, myślałam że można dwie odpowiedzi na dobę, przepraszam że popsułam zagadkę :(
Pozdrawiam

frywolny trucht

No dwie, a padła za trzecim razem prawidłowa nazwa i tytuł.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

#8
O to widzę że ramy sztywne jako i ten pal ;)
Jeszcze raz przepraszam
Pozdrawiam

gratefullde

Te wpisy znikniete to być może moja sprawka. Edytowałem swój wpis, powielił mi się i chciałem jeden usunąć. Tapatalk mi się na tel. Zawiesił i tyle...  Sorki.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Cytat: Two-FacedGirl w Lipiec 01, 2015, 19:25Jeszcze raz przepraszam

Nie za ma co. Spróbujemy w ten sam deseń z inną okładką, czy wyjątkowo nie pasuje Wam ten typ zagadki?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Mnie osobiście bardzo pasuje, nie da się wygooglać jak niektórych, a i swoje płyty można przy okazji przejrzeć :)
Pozdrawiam

gratefullde

Zagadka ok, wiadomo, łatwo nie jest :-)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Hmm,  mimo drobnych pomyłek, uznałbym odpowiedź TFG. To prawie literówki, li tylko :)
Ale skoro wszyscy chcą nowej zabawy, to chętnie pokibicuję i zabawię sie z FT na pw :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

W mordę, już dziś oglądałem tę okładkę, ale jakoś nie dopasowałem do niej tego fragmentu. Ech, prawie...

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Lipiec 01, 2015, 20:28
Hmm,  mimo drobnych pomyłek, uznałbym odpowiedź TFG. To prawie literówki, li tylko :)
Ale skoro wszyscy chcą nowej zabawy, to chętnie pokibicuję i zabawię sie z FT na pw :)
To było przejęzyczenie, szybciej pisałam niż myślałam :), ale FT ma racje zacznijmy zabawę od początku
Pozdrawiam

elem

Skoro tak, to nieskromnie przyznam się, że chyba przedwczoraj odgadłem  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

#17
Cytat: elem w Lipiec 01, 2015, 20:45
Skoro tak, to nieskromnie przyznam się, że chyba przedwczoraj odgadłem  ;D
No wiesz! Jak mogłeś się tym nie pochwalić, cóż za skromność  :)
Pozdrawiam

frywolny trucht

To prawda, elem wiedział wczoraj. Dobra Panie i Panowie, żeby nie było, że coś poginęło- zapis wcześniejszych wpisów:

   Odp: Etap II - frywolny trucht - Temat podciągnąłem Gregowi. Przedmiotem konkursu jest okładka płyty winylowej. Codziennie o 19.00- w ramach podpowiedzi- spośród czerni, wyłaniać się będzie kolejny fragment. Należy odgadnąć nazwę zespołu i tytuł płyty. Każdy ma dwa strzały do kolejnej podpowiedzi.
   Odp: Etap II - gratefullde - Sex Pistols Never Mind...,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - Nie.,
   Odp: Etap II - gratefullde - No to nie (foch).,
   Odp: Etap II - Jakub - Ole Coltrane - John Coltrane (Może być, aczkolwiek nie musi).,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - tyż ni.,
   Odp: Etap II - Keef98 - Jake Bugg &Shangri La?,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - ni,
   Odp: Etap II - SzuB - Sketches of Spain - Miles Davis/Gil Evans,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - Ni. Starczy już, OK? Dajcie dotrwać do poniedziałku,
   Odp: Etap II - SzuB - Porter Band China Disco,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - ni,
   Odp: Etap II - Keef98 - Blur Blur,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - Nie, to nie ta płyta.,
   Odp: Etap II - wojtek41 - Uwaga. Jest podpowiedz.Wczesniej stawialem na "Architekture... OMD, ale to pewnie tez nie to.,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - Pewnie też nie to. Okładka jest podzielona na 36 kwadratów. Odsłoniłem łącznie 3.,
   Odp: Etap II - gratefullde - ARMIA,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - A tytuł?,
   Odp: Etap II - gratefullde - Czas i Byt?,
   Odp: Etap II - frywolny trucht - Nie.

---------------------------------------------
Tak wyglądały podpowiedzi:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Zapraszam na powtórkę etapu dziś o 19.00. Przedmiotem konkursu będzie okładka płyty winylowej. Dla ułatwienia dodam, że polskiej i nie będzie to muzyka poważna. Codziennie o 19.00- w ramach podpowiedzi- spośród czerni, wyłaniać się będzie kolejny fragment. Należy odgadnąć nazwę zespołu/wykonawcy i tytuł płyty. Każdy będzie miał dwa strzały do kolejnej podpowiedzi.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

To szare jest białe.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SzuB

Obywatel GC "Tak, tak"

Keef98

I wyszedł ekspres ;)

SzuB

Frywolny za dużo pokazał ;)