Autumn Leaves

Zaczęty przez gratefullde, Sierpień 29, 2015, 23:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

Takeście mi ochoty na "liście" zrobili, że dziś budzę rodzinę "Somethin' Else" na pełny gwizdek :)
Pozdrawiam, Wireless

kangie

Adam Fulara z Ostrzeszowa


gratefullde

Cytat: kangie w Sierpień 30, 2015, 09:15
Adam Fulara z Ostrzeszowa


Mam jego 2 płyty. Technicznie zarąbisty. 
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: wireless w Sierpień 30, 2015, 00:18
A można więcej, niż jedną propozycję zgłaszać ?


Ile wlezie. Zrobimy plebiscyt na najlepszą :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

OK. To w następnej kolejności proponuję "My Funny Valentine" :)
Ale dopiero po zakończeniu tej edycji.
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Zresztą, może w sąsiednim plebiscycie ustalimy kolejność :)
Pozdrawiam, Wireless

MarkN

Trzy w jednym - wirtuozersko, po mistrzowsku i z feelem!


MarkN

No i może jeszcze z Liści tak jakby trochę zapomniany wirtuoz, geniusz i jakkolwiek...


MarkN

No i na zakończenie sesji wersja powyginana i hardcore'owa:


MarkN

Gonzalo Rubalcaba Trio - jeden wart drugiego... wtf, wstydziliby się tak grać. Ale kosmos! ;D

wojtek41

Troche inaczej.  :)


Lenek


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MarkN

Ha, właśnie pomyślałem o wersji Bireliego z płytki Standards - z Ceccarellim i z NHOPem - a tu proszę, Bireli z Lockwoodem, Galliano i Rosenbergiem. Nie znalazłem Autumn Leaves ze Standards z NHOPem, ale jest za to z Doky'm - jak najbardziej też wersja wirtuozerska.


MarkN

... i może jeszcze tak  :)


MarkN

... a tutaj jak fajnie - kwintet gitar z sekcją zwłok, ha ha ha. Jazzus, ale nazwiska?


elem

Cytat: MarkN w Listopad 05, 2015, 04:41pomyślałem o wersji Bireliego z płytki Standards - z Ceccarellim i z NHOPem

chciałem wrzucić wersję Lockwooda z płyty New World, ale nima... :(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SVART

W nawiązaniu do tytułu wątku. Bardzo dobry, ambitny ...metal :).