Menu główne

Biegamy

Zaczęty przez rudy-102, Październik 08, 2015, 22:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Poprzednio miał 2:00:25 na torze wyścigowym Monza. A ten bieg był dość mocno przygotowany przez sponsora, jakaś firma petrochemiczna. Położono idealną nową nawierzchnię, dzień biegu był ogłoszony dzień czy dwa przed z uwagi na pogodę. Oficjalnie to nie będzie rekord.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

dyletant

Piękno rekordu świata w maratonie tkwi w tym, ze jest to niemalze nie wspomagany wyczyn, wysiek i walka na trasie w warunkach niezaleznych od biegaczy i organizatora.
Ta 'ustawka' dowodzi, ze 2h to tylko umowna  bariera.

Niemniej gość jest champion  8).  Przy odrobinie pomyslnych warunków w ciagu 5 lat pobije ktos rekord w rzeczywistej rozgrywce.

Oby na czysto.

amati74

Kurcze trzeba się szykować na maj w przyszłym roku na maraton

kowacz

Rekord nie będzie uznany przez Federację
ale jestem w szoku że udało się urwać z 2h
Dla mnie amatora to jest 200 m w tym tempie na stadionie.
LYNGDORF + CECTL3N MODYFIKOWANY + MARTLIN LOGAN ETHOS + PROJECT RPM 5.1 KABLE KOMPLET OYAIDE V2 STOLIK ROGOZ LISTWA SOLID CORE AUDIO

miniabyr

Ja po prawie 2 latach bezczynności dziś zrobiłem pierwszy krok w stronę biegania . Dystans 4,08 km w tym 500 m chodu . Było ciężko . Jutro ciąg dalszy . Musze powrócić do dystansu 13-14km więc jak widac mam plan ! 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102

Super. Gratuluję i życzę wytrwałości.

ziko369

Doskonały plan...ja biegać nie znoszę, ale szacun.
Moja małżonka biega...ja zdecydowanie kocham rowerowanie💪

GB

Ja się przyznam, też nie przepadam za bieganiem, ale zbędne kalorie trzeba spalać.

Odkąd pozamykali baseny, na który chodziłem 5-6x w tygodniu przerzuciłem się na bieg. Początki były trudne, obecnie biegam 7,5km 3-4x/tydzień.

Ważna sprawa - polecam rozgrzewkę przed biegiem oraz rozciąganie po jego zakończeniu.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Dziś co prawda dzień rowerowania l, ale zabrali mi auto do serwisu, zatępcze nie haka to jest bieganie.



A tu pochwalę się wynik roczny.



______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cytat: miniabyr w Kwiecień 11, 2021, 20:13
Ja po prawie 2 latach bezczynności dziś zrobiłem pierwszy krok w stronę biegania . Dystans 4,08 km w tym 500 m chodu . Było ciężko . Jutro ciąg dalszy . Musze powrócić do dystansu 13-14km więc jak widac mam plan ! 8)
Miniabyr jak postępy?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Pobiegane.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Normalnie cyborg 💪

GB

Cytat: ziko369 w Kwiecień 25, 2021, 11:50
Normalnie cyborg [emoji123]
Ja to bardziej traktuje jako sposób na spalanie nadmiernych kalorii. Nie mam, żadnej diety, jem co mi smakuje, tak więc trzeba to jakoś spalać.

Czyli rower i/lub bieganie. Wcześniej był basen, ale ten jak wiadomo obecnie zamknięty.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Dziś rano.

Ktoś jeszcze dołączy do klubu?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Grzesiu, przepraszam, ale nie znoszę biegać 😒

GB

Cytat: ziko369 w Kwiecień 28, 2021, 18:10
Grzesiu, przepraszam, ale nie znoszę biegać [emoji19]
Ja też, ale można się przyzwyczaić.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Pobiegane.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369


GB

Biega ktoś?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

EmilioE

Ja regularnie dwa do trzech razy w tygodniu. Dziś machnąłem spokojne 10 km ale mało przyjemne bo wiało strasznie zimnym wiatrem, a dodatkowo chwycił mnie deszcz 😐 Ale apetyt na obiad chwyciłem 🙂
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

GB

Cytat: EmilioE w Maj 03, 2021, 15:14
Ja regularnie dwa do trzech razy w tygodniu. Dziś machnąłem spokojne 10 km ale mało przyjemne bo wiało strasznie zimnym wiatrem, a dodatkowo chwycił mnie deszcz [emoji52] Ale apetyt na obiad chwyciłem [emoji846]
Fajnie.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Szacun Panowie 💪

dyletant

z regularnoscia roznie ale czesciej po zamknieciu basenow. Raczej jogging znaczy sie trucht 6-10 km. Im blizej lata tym tempo wzrasta.

Polecam Chi running pomaga odciazyc stawy. ksiazka w necie.

GB

Cytat: dyletant w Maj 03, 2021, 19:45
z regularnoscia roznie ale czesciej po zamknieciu basenow. Raczej jogging znaczy sie trucht 6-10 km. Im blizej lata tym tempo wzrasta.

Polecam Chi running pomaga odciazyc stawy. ksiazka w necie.
Trzeba będzie poczytać. Mam tak samo, od kiedy zamknęli baseny zacząłem przygodę z bieganiem.

Ile razy w tygodniu robisz taki bieg?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Pobiegane.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz