Kabel zasilający DIY na bazie Entreq Challenger

Zaczęty przez Melepeta, Czerwiec 19, 2022, 13:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Melepeta

Sprzedam kabel zasilający DIY. Zbudowany z dwóch przewodów używanych przez szwedzką firmę Entreq w modelu Challenger, produkowanym w latach 2010-2014. Kosztującym wtedy 8500 zł. Ja po wielu próbach zmieniłem sposób podłączenia żył, w stosunku do tego co robił Entreq. Poprawiło to brzmienie, co potwierdzili też inni, którzy mieli te kable ode mnie do odsłuchów. A porównywali do tak chwalonych konstrukcji jak choćby Furutech DPS-4 (Landryna). Sam używam w systemie takich dwóch sieciówek, tylko na dużo droższych wtykach. I kilka osób też je ma ode mnie, twierdząc, że w tej cenie są bezkonkurencyjne. A zasilają u nich naprawdę zacne klocki (RCM Sensor2, Accuphase E800,  Accuphase DP570,  Accustic Arts AMP II).
Kabel składa się z dwóch przewodów 5x1,5 mm, czyli razem kabel ma 10 żył. Wtyki rodowane Viborg VE501R, VF501R. Kabel jest praktycznie nowy. Był raz wpięty na kilkanaście godzin. Jest w stanie idealnym.
Długość 1,4 m
Mogę ewentualnie wypożyczyć do testu, aby kupujący mógł sprawdzić jak zadziała w jego systemie audio.

cena 600 zł
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.