Nominuję. Konkurs z okazji 6 urodzin forum

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 29, 2020, 14:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

Moriarty

Cytat: frywolny trucht w Maj 30, 2020, 19:44Dino ma banana za brzydkie zachowanie.

:o dino?... Dziwne, wydawało mi się, że trzymał nerwy na wodzy, nawet gdy w jego stronę leciały mocniejsze zaczepki. Poznałem osobiście, miły człowiek. Cokolwiek się stało - serio, trzeba było sięgać aż po bana? To bardzo radykalne :(.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

frywolny trucht

Jeśli mnie pamięć nie myli, w historii forum przytrafiły się dwa banany. Pomijając tysiąc postaci Gerwazego ;) Przyznanie nagród zbanowanym byłoby dużo łatwiejsze. Nie chcę tutaj tłumaczyć co się zdarzyło, jeśli masz ochotę- zahacz mnie na priv, czy w wątku o kształcie forum ,który nie jest widoczny dla niezalogowanych.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

 Pboczek--- za słuchanie  Dwójki i Trójki a szczególnie Topu Wszechczasów, że ma swoją pieczare ze sprzętem HI FI -moje określenie , za to, że  robi ze spirytu przepalankę mój ulubiony trunek  ;)
Druga osoba juz jest nominowana to nie bede dublował.

Myślę,że na naszym forum jest wiecej wartościowych ludzi. Dużo pisze ciekawie, są majsterkowicze  ;) znawcy muzyki, pomocni koledzy , że po 6 latach mamy super paczkę. Atmosfera jest wręcz rodzinna  ;D
Udało się nam to forum ale nie było łatwo  ;D  kilku od nas odeszło  :'( może wrócą kiedyś jak wrócił Łukasz - Kangie  ;) to jest powrót w wielkim stylu !!!
Pozdrawiam S.CH.

cortes

Podobnie jak @kefas -
Cytat: kefas w Maj 29, 2020, 17:56Vasa i Alexander za propozycje klasyki,


frywolny trucht

Kompletna ekipa wygląda więc tak:

Bartolo
Mikut1982
Rudy102
Piterski
Vasa
Alexander
Wiki
Ahaja
Miniabyr
GregWatson
Kangie
Elem
Gratefullde
GB
Merlin1973
Tomasz_Pianista
Pboczek.

Jutro pojawi się wątek, gdzie będziemy głosować na swoich ulubieńców. Wątek zamykam.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93