Konkurs ekspresowy vol.14 z okazji 6 urodzin forum.

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 29, 2020, 15:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alexander

No fakt, podpowiedź przyszła wcześnie. Miałem podobny dylemat pisząc o Porterze i wydawcy płyt, który zmobilizował się do wydania koncertu  :)

patefonik

Cóż czekamy a jutro.
Postulowany link edukacyjny dla młodzieży poniżej.
Swoją drogą ciekawe kto rozpozna Gawlińskiego ma tych zdjęciach ... :)

https://www.youtube.com/watch?v=eKGYhw_NKjA

Kangie

Cytat: Alexander w Czerwiec 14, 2020, 20:14Łukasz nie baw się telefonem za kierownicą 
Koreczki, i to nie śledziowe. Gdy prowadzę, nie piszę. Ale dzięki za troskę. Wiadomo, że to niebezpieczne i lepiej ostrzec kolegę niż być biernym. Bierność jest hmmm... taka sobie...

Alexander

Cytat: patefonik w Czerwiec 14, 2020, 20:34Swoją drogą ciekawe kto rozpozna Gawlińskiego ma tych zdjęciach ...
Podpowiem obrazkiem  :)

Alexander


Kangie

Tak jest. Bo się jeszcze odbije. Bokiem albo rykoszetem   ;D ;)

Alexander

Skąd: Gdańsk
Wydawnictwa płytowe w czasie działalności: dwa  (później jeden "dotłok" ze zmienioną okładką, ale równie denną co pierwsza i jedna reedycja)
Popularność: żadna.
Znaki szczególne: dobre rockowe granie.
Nazwa kapeli: ??



Alexander

Podpowiem:
współzałożyciel i gitarzysta był, jest(?) producentem preampów i efektów gitarowych, a także sprzętu audio wysokiej jakości CSR.



Kangie

Ajajajajajaj  :'( spóźniony ja...

patefonik

Ale czy oni wydali 2 płyty? Jedną znam, ale druga????
Swoją drogą w She też grał Krzysztof J....
poczekajmy na werdykt.

merlin1973

Z inernetu- W 1984 roku grupa na zamówienie polonijnej wytwórni Arston nagrała swój jedyny album.  :o
Pozdrawiam S.CH.


Kangie

Ten gitarzysta jest w składzie dodatkowym w Illusion, ale to na pewno nie to.


patefonik

Chyba trzeba znaleźć w KRS-ie telefon i zadzwonić do zainteresowanego... może coś podpowie ...
To She mi pasuje, lata się zgadzają 2 płyty...

Kangie

Alexander zaraz ogłosi "The Winner is..." ;)

Alexander

Cytat: patefonik w Czerwiec 15, 2020, 20:30Savana?
Brawo!!!
Przepraszam, że z przerwami piszę, lecz praca utrudnia mi nieco działalność konkursową.
Już wyjaśniam skąd dwa wydawnictwa płytowe, drugim, a właściwie pierwszym był singiel wydany dla Tonpressu

Kangie

Brawo, patefonik!!!

Alexander, łatwe to nie było.

patefonik

Uff!!!
Przyznam, że zacząłem na poważnie rozważać czesanie KRS, czy może jest tam jeszcze jakiś współwłaściciel CSR, który też jest muzykiem ...
Swoją drogą, p. Krzysztof to fajny gość. Miałem okazję kilka razy pogadać (jak nas czyta pozdrawiam), a na jego kablu rca, jeszcze bez nazwy firmy grałem kilka ładnych lat...

Pboczek

No, no, pierwsze ja słyszę o unych  :D.

Gratulacje!
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Alexander

#224
No nie miało być aż tak łatwe, a wspomniałem Savana bo grali ciekawie. Wspomniany gitarzysta utkwił mi w pamięci dzięki wywiadom, których udzielał m.in dla miesięcznika AV pisząc w sposób jednoznaczny, że tylko jego sprzęt gra znakomicie reszta to dla miłośników pasztetowej, czy kaszanki w dworcowym barze (dokładnie nie pamiętam, ale takie kulinarne odniesienia były). Miałem okazję oglądać jego wyroby i wyglądały zacnie, solidnie wykonane, lecz nie dane było mi posłuchać. Jeszcze raz gratulacje dla kolegi Patefonik  :)
A! Jeszcze wspomniana okładka dodatkowego tłoczenia