Sony CDP-XA50ES

Zaczęty przez Piterski, Marzec 07, 2021, 14:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Mam do sprzedania odtwarzacz CD marki Sony XA50ES.
Trafił do mnie za pośrednictwem kolegi Muda (on go wypatrzył), który przeprowadził mu przegląd mechanizmu, głownie wymiana starego smaru.
Ja trafiłem na jego pierwszego właściciela i dlatego wiem, że został nabyty został w Niemczech w roku 1999. Mam do niego dowód zakupu.
Pierwszy właściciel pograł na nim nie cały rok bo nabył w jego miejsce wyższy model XA-7ES. Pięćdziesiątaka zaś wyładowała w pudełku i w pawlaczu przeleżała do 2019, dlatego też wymagał przejrzenia i smarowania.
Model nabyty w stanie gabinetowym z bardzo małym licznikiem godzin pracy. Ja użytkowałem go dwa lata i wcale nie jakoś intensywnie i miał zostać u mnie docelowo, ale poczyniłem inny niespodziewany zakup.
Stan techniczny i wizualny oceniam na wręcz gabinetowy i zapewni bezproblemową pracę przez spokojnie kolejne 20 lat. Sprzedaje tak jak kupiłem z pudełkiem wszelkimi papierami i białymi bawełnianymi rękawiczkami. Trafiają się modele tańsze ale jednak mające już za sobą te 20 lat użytkowania i nadal działają, tak więc mój egzemplarz to w odniesieniu do nich fabrycznie nowy CD.

Cena:3800,= (Pln), dla kolegów z forum będzie niższa.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Piterski

Jak to Bartolo mówi okazje długo nie czekają.

Sprzedany i trochę mi szkoda tak jak DD-40, ale niestety portfel nie jest z gumy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Pawle, zainteresowanie przerosło moje oczekiwania :o
Może dlatego, że dałem ogłoszenie na OLX bo fora jak widzę to jednak nisza.
Z drugiej strony jak za taki stan gabinetowy z kompaktem, który ledwo co pograł to była bardzo atrakcyjna cena. Handlarz pewnie by na starcie wystawił go za 1000 Euro.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.