Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

jacek-k-wawa

Gratulacje. Czyli kolejny z klubu 'odwróconej taśmy' ! :-)

masza19


masza19

Nie, nie, nie i jeszcze raz stanowczo nie!
;D

miniabyr

#1678
Darek a od kogo kupiłeś ? Znamy sprzedającego ?.................obstawiam Sedlaka ! 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

audiokawosz

Magnetofon kupiony w Polsce . Do remontu . Dałem 1000 zł  ;D
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

1000 zł to dałeś za kłopot. Cena Helci wyjdzie w praniu  ;)


A co mu dolega?
Oprócz starości  :)

audiokawosz

Serwis dogadany jedzie do Wrocławia . Jak się w 10k zmieszczę to i tak będzie tanio :)
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

10k za dobry taśmociąg przy cenie muzyki na niego to nieistotny drobiazg  ;D

audiokawosz

Na razie jestem do przodu . Na części wezmę z 3koła  ;D
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Czekając spokojnie na głowice zająłem się sprawami estetycznymi. Miałem lakierować obudowę ale chyba taniej wyszło kupienie już odnowionej. Może komuś się kiedyś przyda.
https://www.ebay.pl/itm/174495727819?fbclid=IwAR3Q32lYnVk9r__Oc8z-0NuNaDgCDSj2bOAJ3LoMIrvOaPlO6J44sWPUuQg
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Dzięki uprzejmości Wojcka Czernego stałem się posiadaczem stereo głowic do M-15 . Motylkowe . Dodatkowo dokupiłem pasek który mam do wymiany. Manewry trwają . Za dwa tygodnie klamota wiozę do Wrocławia.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Co dwa to nie jeden  :o
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

GB

Cytat: audiokawosz w Październik 17, 2021, 14:55
Co dwa to nie jeden  :o
Idziesz w ilość?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

audiokawosz

Miałem umowę ze sprzedawcą że przygotuje mi 2 szt a ja wybiorę tą która mi  będzie bardziej pasować . Dziś mi przywiózł drugiego po serwisie. W sumie po zakupie Telefunkena M-15 to mi już rybka. Ale chociaż mam zabawę zanim M-15 nie będzie zrobiony.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

I to był dobry ruch żeby porównać obie te maszyny.  A to powód - to słychać !
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

Głowice do niego są (przynajmniej były 3 lata temu) dostępne nowe.
ok 300$

Tam są głowice Teac.

audiokawosz

Różnią się szerokością śladu . Jeden ma tzw radiowe.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

sonus_fan

#1692
Pierwszej świeżości to one nie są. Zwłaszcza te "radiowe". Ten magnetofon sobie trochę popracował, sądząc po stanie kołków prowadzących taśmę i tych odsuwających taśmę od głowicy.

audiokawosz

Cytat: sonus_fan w Październik 17, 2021, 22:00Pierwszej świeżości to one nie są.
A wnioskujesz to po zdjęciu z telefonu. Magik z ciebie nie powiem.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19


audiokawosz

Cytat: masza w Październik 17, 2021, 22:02Nowa
Głowicą nic nie dolega są w dobrym stanie . Tą mam w tym którego mam pierwszego . Ten co mi dziś Jacek przywiózł ma szersze i on zostaje.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

sonus_fan

Cytat: audiokawosz w Październik 17, 2021, 22:01
Cytat: sonus_fan w Październik 17, 2021, 22:00Pierwszej świeżości to one nie są.
A wnioskujesz to po zdjęciu z telefonu. Magik z ciebie nie powiem.

Popatrz sobie na kolki. Zdjęcie z telefonu ma wystarczającą rozdzielczość. To raczej kwestia oświetlenia, z którym tu nie jest najgorzej. Spojrz na zdjęcie zamieszczone przez Maszę. Nie widzisz różnicy?

audiokawosz

Widzę że masz znowu problem , kup sobie maść na bul dupy .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

sonus_fan

#1698
Nie mam problemu. W moim egzemplarzu głowice są bez zarzutu. To ty chowasz głowę w piasek (a może w pisek?) :D
Nie martw się. W razie czego poseł Suski ci pomoże. Zawsze też pozostaje człowiek do zadań specjalnych - Jacek Sasin.
Nie jesteś przecież sam, Na nich zawsze można liczyć.

audiokawosz

W moim są do bani. Źle nagrywa i źle odtwarza. Generalnie jest gratem. Kończę z tobą dyskusję bo mnie pokonasz doświadczeniem.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny