Transport sprzętu audio - tylko dla audiomaniaków.

Zaczęty przez GregWatson, Listopad 20, 2019, 15:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Założyłem wątek dla naszych wewnętrznych potrzeb bowiem zdarza się że potrzebujemy czasami przetransportować sprzęt audio w godnych warunkach a sami nie możemy tego zrobić z różnych powodów.
Jeśli koleżanki  lub koledzy wybierają si3 w różne strony naszego kraju i nie tylko a mogą przy okazji przetransportować nasz zakupiony, wymieniony czy też otrzymany w spadku sprzęt będzie to dla nas bardzo pomocne. W każdym razie uznałem że taki wątek może być przydatny.

I skoro już o nim napisałem to od razu sprawdzę czy ma to sens.

W najbliższym czasie a konkretnie po 10 grudnia będę potrzebował by przetransportować mi sprzęt audio z Warszawy do Wrocławia a jak się da to dalej trasą A4 do Legnicy.

Oczywiście po dostarczeniu czeka prezent mikołajkowo gwiazdkowy dla dostawcy.
A może coś więcej.

Info w temacie proszę na priv.

Dziękuję.

Czuwaj!
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Ja mogę dowieźć do Legnicy z Wrocławia, ewentualnie z Bełchatowa i okolic, gdyż kilkanaście razy w roku tam bywam.
Do Wawy nigdy mi jakoś(ć) nie po drodze ;)

GregWatson

Dzięki Kangie chociaż za to. Może coś jeszcze wpadnie dogodniejszego po 10 grudnia.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to chyba moje plecy tylko zostały.
Jeszcze sprawdzę inne formy transportu publicznego no chyba że macie inne pomysły i propozycje transportu Warszawa - Wrocław a najlepiej do samej Legnicy. Bezpieczne formy rzecz jasna bo szpulak w grę wchodzi.

Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Kiedyś dawało się przesyłkę kierowcy PKS. Nawet rybki akwariowe szło tak wieźć ;)

Kangie

Z tego co pamiętam kiedyś często we Wro bywał Pmcomp i chłopaki z Sound Rebels (umka i Frantz). Jak teraz jest, nie wiem. Trzaby do nich skrobnąć.

GregWatson

Czaje jeszcze pociąg. Mam tam swoich. Zobaczymy.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A słyszeliście o Blablacar?
Mam gościa u siebie na wsi który często jeździ w te i we wte. Warszawa Legnica.
Korzystaliście z tej usługi?
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Nie korzystalem, ale mam kumpla który korzysta. Samotnik, mający nadzieję, że wyrwie pannę ;)

Kapitan Bomba

Cytat: GregWatson w Grudzień 03, 2019, 16:04
A słyszeliście o Blablacar?
Mam gościa u siebie na wsi który często jeździ w te i we wte. Warszawa Legnica.
Korzystaliście z tej usługi?

Tak ja korzystałem. Micro DD8 chłopak przywiózł za jakieś 15 zł. Co prawda musiałem odebrać w terenie (stacja benzynowa) i chłopiec kwękał, że pudło wielkie i musiał z jednego pasażera zrezygnować, że ja chcę obejrzeć co przywiózł a jemu się spieszy i nie odpowiada za stan przesyłki. W sumie wszystko było w porządku i szybko.
...Jak powiedział Sofronow.

GregWatson

W sumie wyłapałem gościa który mieszka blisko mnie i często słóżbowo jeździ do Warszawy samochodem osobowym. Także ewentualnie mi to pasi. Tylko muszę z nim pogadać i wszystko wygląda ok. Gość już jest na tym kilka ładnych lat. Zobaczymy. W każdym razie haczyk już jest.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No i udało się załatwić usługę przewozu prezentów świątecznych przez prywatną osobę znalezioną w serwisie Blablacar. Transport w jeden dzień koszt takiej usługi dokładnie 63 zł  (dwie paczki).

Jak już będzie po wszystkim to napiszę więcej informacji.
Trochę tego i trochę tamtego też.