ETAP 1: KONKURS MUZYCZNY - MAMY 6 LAT

Zaczęty przez GregWatson, Maj 25, 2020, 17:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w kolejnej już edycji konkursu muzycznego
z okazji 6 lecia działalności forum
audiomaniacy.pl
Startujemy w piątek 29 maja 2020 r o godz 20.00

A oto zasady naszej zabawy konkursu:
- w konkursie może wziąć każdy bez żadnych wcześniejszych zapisów,
- każdy ma prawo do udzielenia jednej odpowiedzi na dobę (czyli ma jeden strzał),
- podpowiedzi pojawiać się będą każdego dnia począwszy od piątku 29 maja br o godz. 20.oo
- zabawa trwać będzie tak długo aż nie padnie prawidłowa odpowiedź, może to potrwać nawet kilka dni.  :)

Konkurs muzyczny z okazji 6 rocznicy działalności polegać będzie na prawidłowym odgadnięciu naszego bohatera czyli należy podać: imię i nazwisko lub nazwę zespołu lub pseudonim artystyczny

Jeśli będzie trafienie to postaram się od razu o tym zawiadomić jeśli będzie pudło - zapomnijcie o powiadomieniu.  :)


Nagrody.
Nie wiem czy to takie ważne ale coś tam fajnego muzycznego przewidujemy za wygranie konkursu. Ostatnio spłynęło dużo kasy i nie za bardzo jest co z nią robić. :)
W każdym razie można spodziewać się dużo wspaniałości czego życzymy wszystkim.

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Trochę pomęczyłem Grega, zmieniamy formułę. Wyciągamy trupa z szafy i to będzie walka 4- etapowa z finałem. Jak poprzednie 27 edycji. Oto nagrody dla zwycięzcy. 4 nowe, zafoliowane winyle.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Zaprasza wszystkich chętnych na pierwszy odcinek konkursu muzycznego na godzinę 20.00.

Będzie się działo...





Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Pierwsza podpowiedź tegoż etapu to:

Początkowo był pod dużym wpływem amerykańskiego nurtu rhythm and bluesa, zaczynał od gitary by później ewoluować ku innym instrumentom.

Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie


GregWatson

No i jak tam robaczki?  :) :) :)    Nic innego nie przychodzi do głowy?

W każdym razie zapraszam na godzinę 20.00 - nadchodzą być może rozstrzygające momenty.

Godzina 20.00 bo 20.01 i może być już pozamiatane.   ;D
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Druga podpowiedź brzmi:


Podczas wyprawy do Niemiec zainspirował się jednym z wykonawców niemieckich do tego stopnia , że po powrocie do ojczyzny założył swój zespół. Nagrali kilka płyt częściowo wzorując się na muzyce Tangerine Dream.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kapitan Bomba

...Jak powiedział Sofronow.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

Kangie


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to w takim razie tradycyjnie zapraszam wszystkich na godzinę 20:00

Może tym razem się uda...
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

To jak powiadasz Grzesiu? Gitara, później inne instrumenty? Wyprawa do Niemiec i zachwyt nad krautrockiem?
I płyty jakieś takie?
No to spróbujmy: David Bowie.

GregWatson

No to czas na podpowiedź trzecią:

Osobiste zamysły naszego bohatera nie pokrywają się jednak z dążeniami grupy i wybiera karierę solową. Jego pierwszy solowy sukces zdobywa muzyką napisaną do filmu dokumentalnego.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kapitan Bomba

...Jak powiedział Sofronow.

Alexander

Eee no jak tak to Masanori Takahashi - Kitaro. Ścieżką do Silk Road zawojował też i moje serce.

GregWatson

Alexander jesteś wielki - gratuluję. Myślałem że może jeszcze jeden dzionek mi się uda. 😀

Tym samym przechodzisz do finału.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

Miło mi  :)
Jak zwykle nie ułatwiasz życia zgadywaczom  >:(
Zachwyconych krautrockiem było wielu, jeździli do Berlina i słuchali TD, Kraftwerk czy inne Ash Ra Tempel, a później generowali dziwną muzykę  :)

Kangie


frywolny trucht

Cytat: Alexander w Maj 31, 2020, 20:40Masanori Takahashi

Ke? Greg sadysta. Jak mam się z nim równać?  :o :( ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

 No nie, bez sadyzmu. Mi wistarczyła odpowiedź KITARO.  ;)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

Teraz może i wystarczyła, ale nie pokażę palcem dzięki komu poznałem prawdziwe nazwisko pana Kitaro  :P :)

Cytat: GregWatson w Marzec 03, 2019, 20:25
5. Masanori to kompozytor grający na takich instrumentach jak: syntezator, instrumenty klawiszowe, fortepian, perkusja, bębny, gitara. Podaj jego nazwisko jak i pseudonim.

GregWatson

Wiem że gdzieś już go miałem ale jakoś nie byłem pewien czy faktycznie tak było. 🤔
Trochę tego i trochę tamtego też.