etap I

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 26, 2014, 11:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Zapraszam dziś o 18.00

Warunki konkursowe:
1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz. 18.oo-19.00 każdego dnia rozpoczynając od niedzieli (czyli dzisiaj) a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu. Każdy etap i finał trwają więc po 6 dni.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia, ale tylko jeden raz.
4. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź. Liczyć się będzie kolejność wpisów na forum (gdzie podana jest dokładna godzina i minuta).
5. Nagrodą  za wygranie któregokolwiek z czterech etapów jest miejsce w finale, gdzie gra idzie o nowe, zafoliowane wydawnictwo winylowe. Wygranie więcej niż jednego etapu daje większe szanse na wygranie finału.



frywolny trucht

Rzeczony obiekt  przejawia skłonności lub do angażowania się w kontakty seksualne z osobą tej samej płci i jest to fakt, z którym się nie kryje.

Reguły gry:

   Zgadujecie Państwo imię i nazwisko lub pseudonim artystyczny śpiewającej osoby, tudzież nazwę grupy muzycznej, którą mam na myśli. By wspomóc przesył strumienia, dopuszczono możliwość zadania trzech pytań pomocniczych na dobę, na które mogę odpowiedzieć: Tak, Nie, Nie wiem i będą to prawdziwe odpowiedzi. Opcji "Nie wiem" będę używał jedynie w przypadkach, gdy w sposób prosty i szybki nie będę w stanie zweryfikować odpowiedzi. Sugeruję więc nie zadawanie dogłębnych pytań w stylu "rozmiar buta". Zwyczajnie szkoda strzału.

  Liczą się pierwsze trzy pytania w danej dobie, jedna osoba może zadać jedno pytanie. Dziś po północy można zadać kolejne trzy pytania i od tego momentu będziemy liczyć dobę konkursową od północy. Doba= trzy pytania. Kolejne będą zbywane milczeniem i nie będą brane pod uwagę jako wcześniejsze następnej doby.

  Każda zalogowana osoba może rzucić swój typ raz na dobę- tj. dziś do północy, oraz po północy- na, które w miarę możliwości będę odpowiadał. Strzały wyprzedzające nie będą się liczyły. Jeżeli ktoś przekroczył limit pytań na dobę, musi grzecznie poczekać do północy, aż zacznie się kolejna doba konkursowa. Proszę więc tego nie robić, bo akurat ktoś inny może uznać taką wypowiedź jako prawidłową, samemu ją podać w prawidłowym czasie i zgarnąć nagrodę. Natomiast pozostanie pewien niesmak, czy to tak do końca było fair i po co to nam?
W przypadku, gdyby Państwu nie szło, przewiduje się, od środy po północy, dodatkowe podpowiedzi.


Dobrej zabawy!
Zaczynamy!

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht


miniabyr

 Strzelam -Holly Johnson?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Nie.
Jest jeszcze niewykorzystana trzecia podpowiedź.

Two-FacedGirl

Czy jest to przedstawiciel rasy białej?
Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie


frywolny trucht

Białas jak my. Ani Elton, ani David. David to kiedy poinformował, że jest gejem? Od 22 lat w związku małżeńskim z Iman. Mają 13 letnią córkę. Ja bym się w ogóle nie oglądał w tym wieku- mając taką żonę- za męskimi tyłkami, ale kto bogatemu zabroni?

Iman:




il cattivo

Czy artysta żyje?

kangie

Cytat: frywolny trucht w Październik 27, 2014, 10:30David to kiedy poinformował, że jest gejem?
Szepnął do ucha - u mnie w domu podczas sierpniowej sesji audio ;) Dobra, myślałem, że gej.

frywolny trucht


il cattivo


kangie


frywolny trucht

Nie.
Można dziś zadać jeszcze jedno pytanie pomocnicze.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht

Strzelać, walić na oślep wolą. Nic współpracy. O tak o!

Nie, nie George Michael.

gratefullde

Czy to lider zespołu mającego w nazwie trzy litery ?  :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Nic mi na ten temat nie wiadomo :)

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !