Jak nie dr Feickert Adjust+ to co?

Zaczęty przez Pboczek, Wrzesień 27, 2021, 14:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pboczek

Od pierwszego sierpnia br. przestali sprzedawać Adjusta (właśnie wtedy kiedy zdecydowałem się na zakup).

Jest coś podobnego na rynku, czy powstała nisza której jeszcze nikt nie wypełnił? Jak myślicie dlaczego przestali sprzedawać narzędzie, które cieszyło się poważaniem w światku i dawało pieniądz?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

miniabyr

Kurcze jest inny program do justowania ,ale nie pamiętam jego nazwy . Nawet oglądałem prezentacje na YT -to było ze dwa lata temu . Dla czego zaprzestali sprzedaży tej wersji programu ? Może dla tego ,że była zoptymalizowana do Win XP ? Może wypuszczą coś nowego pod win10 ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

A jak już ktoś będzie chciał wjechać w tą niszę to poproszę nie zapominać tym razem o użytkownikach Mac OS  :-\

Pboczek

Adjust+ w ostatniej wersji chyba chodził na IOS.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

masza19

Patrzyłem ostatnio chyba pod koniec 2020 i pisali, że tylko winda  :(

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Cena masakra a poza tym To operate the program, you will need a Windows Compatible Laptop and a Soundcard.   The program is not an APP and it is not compatible with Apple Notebooks



miniabyr

Nie stękaj tylko wpadaj po kabel Cardasa !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

masza19

Jutro bo dzisiaj już zdążyłem się wyluzować jak faszerowana kaczka :pij: >:D a Zofia nagrywa coś w radiu do wieczora więc mnie nie dowiezie  :-\

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Bacek

W teorii można by użyć Virtinis Multi Instrument, ale to kombajn ogólnego przeznaczanie (choć w wersji Full Package ma i pomiar wow and flutter). Nie będzie miał tak wszystkiego ładnie podanego na tacy. Trochę się trzeba będzie przeklikać i xlsem posiłkować, i raczej wiedzieć co się robi.

vasa

Cytat: miniabyr w Wrzesień 27, 2021, 14:54
O znalazłem . Mi chodziło o ten kanadyjski produkt .https://www.analogmagik.com/instuctions
Podobno RCM jest ich dystrybutorem.
Ale na stronie RCM nic nie znalazłem.

[emoji486][emoji1660]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Może oni coś jednak zaczną sprzedawać w nowym opakowaniu. To nie normalne żeby ugotować kurę która przynosi kasę, nie w dzisiejszym stylu. No bo jak?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Cytat: Pboczek w Wrzesień 27, 2021, 18:26Może oni coś jednak zaczną sprzedawać w nowym opakowaniu. To nie normalne żeby ugotować kurę która przynosi kasę, nie w dzisiejszym stylu. No bo jak?
To może ktoś władający językiem Schillera zadzwoni do Feickerta i zasięgnie języka?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Tak trzeba będzie zrobić, choć nie znam języka. Mam translator.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

miniabyr

Cytat: Pboczek w Wrzesień 27, 2021, 18:26
Może oni coś jednak zaczną sprzedawać w nowym opakowaniu. To nie normalne żeby ugotować kurę która przynosi kasę, nie w dzisiejszym stylu. No bo jak?
Nie byłbym taki pewien czy to kura znosząca złote jajka. Takich maniaków jak np. ja nie ma wielu. Koszt oprogramowania jest dla sporej części ludzi spory, choć cena za kabel jest wielokrotnie większa i chyba bardziej akceptowalna.Nie wiem ile sprzedało się Adjust + ale może nie tak wiele jak np jego gramofonów. Moim zdaniem trzeba poczekać (jak i tak nie można kupić ) i mieć nadzieję ,że wypuszczą kolejną wersję .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

audiokawosz

Od czasu jak SME zaprzestała sprzedaży ramion nic już nie będzie takie samo.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

miniabyr

Otofon też już nic nie ma do zaoferowania ! Nie ma fabryki Jelco ,to i ramion dla Ortofona nie ma . Chyba tylko gałąź japońska tej firmy jeszcze coś robi .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

dyletant

https://www.melodyshop.sk/analogmagik-software-and-test-lp-retail-box/

Trochę drogo :( ...nawet więcej niż garniak z wkładką . Taniej wyjdzie z kwiatami i ciastem do miniabyra się umówić 8)

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Pboczek

Cytat: dyletant w Wrzesień 27, 2021, 21:54
https://www.melodyshop.sk/analogmagik-software-and-test-lp-retail-box/

Trochę drogo :( ...nawet więcej niż garniak z wkładką . Taniej wyjdzie z kwiatami i ciastem do miniabyra się umówić 8)

Trochę? Porąbani na całego. Jadę z kwiatami.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Już wiem. Nie ma w sklepach i nie będzie niczego nowego. Feickert nie ma czasu na ewentualne wsparcie techniczne tego produktu. Znaczy się zarabia gdzie indziej.
Ale, ma jeszcze kilka wersji Pro na stanie i właśnie jedną z ostatnich zamówiłem - 424 EURosy. Trzeba pisać do niego osobiście na maila ze strony, z rana odpowiada jak na czacie.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

miniabyr

Ważne ! Jeśli możesz poprosić ,to niech ci sprzeda z poziomicą z podziałką co 0,5 stopnia ! Ona kiedyś była jako wersja dodatkowo do dokupienia i kosztowała ok 30 euro .Cena z dupy ale to jest niesamowicie przydatne narzędzia ! Ja się zgapiłem i kiedy w 2014 roku miałem już program , to okazało się ,że na wyposażeniu jest strasznie gówniana poziomica . Szukałem takich małych poziomic z podziałką i za cholerę nie znalazłem .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa



Cytat: Pboczek w Wrzesień 28, 2021, 08:58
Ale, ma jeszcze kilka wersji Pro na stanie i właśnie jedną z ostatnich zamówiłem

Fajnie.
Będziemy mieli [emoji16]

[emoji486][emoji1660]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.