www.milano-roma-hi-fidelity 16-17.10.2021

Zaczęty przez michał_flaga, Wrzesień 29, 2021, 17:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

michał_flaga

Lokalne, organizowane, w mniejszych hotelach i salach wystawowych to super zabawa, pamiętam wystawę w Pradze kilka lat temu, gdy nie była jeszcze tak dużą imprezą... czeska, słowacka i morawska egzotyka! W Mediolanie jest szansa na spotkanie z markami, które raczej nie zawitają nad Wisłę, do tego nieco egzotyki, inne menu i poboczne atrakcje. Wystarczy spojrzeć na listę marek... wiele z nich jest nieznana:

https://www.milano-roma-hi-fidelity-audio-show.it/Milano_2021_Ditte_Marchi.html?fbclid=IwAR2If2aRqsD5TVdqw0hx2fopYGmVknDGe71s81A6nqpQXku_lyZ7kxjgPEk

Fotosy poniżej z Audio Video Show w Pradze - 2017-18

michał_flaga

Przypomniałem sobie, że byłem w Mediolanie na wystawie...

vasa

Ten z ramieniem Phantom jest wspaniały [emoji3]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

michał_flaga

to był bardzo starannie zestrojony system...

vasa

Dużo lamp 845 lub 211.
Jeszcze bardziej mi się podoba.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

michał_flaga

... sobie policz

romeksz

Cytat: michał_flaga w Listopad 25, 2021, 16:43
to był bardzo starannie zestrojony system...
https://www.marten.se/products/parker/parker-quintet/

Cztery głośniczki 7,5", cięte na 2200 Hz, w pochylonej obudowie?!
Przekombinowane na siłę, jak to się fazowo zachowuje?

vasa

Cytat: michał_flaga w Listopad 25, 2021, 17:12
... sobie policz
To akurat 300B i Tech Das.
Nie moja bajka. Niezależnie od ceny.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.