Muzyka Wysp Bezludnych

Zaczęty przez gratefullde, Luty 14, 2015, 18:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Nie. ... tyle nie dam za ten krążek ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

A może warto coś energetycznego w te leniwe rejony?

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Mi się to ostatnio zmieniło, nie przeżyłabym bez "Carminy Burany" oraz "Beyond the Missouri Sky" ;D

frywolny trucht

A znasz to? Polska pyra na obcej wyspie :)

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Albo ciekawa, a przypadkowa obecność Jopkowej. Z Tobą na krańcu świata :)


ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

A więc tak. Sweet Noise "Revolta" z 2003 roku. Kontrowersyjna dla fanów, z udziałem Anny Marii Jopek, Edyty Górniak, Nergala czy Peji. Zabieram. Tak jak nie byłem jakimś wielkim entuzjastą zespołu, lubiłem posłuchać, ale nie zgłębiałem zanadto kto jest kto, co tam słychać w zespole, tak teraz po latach namierzyłem w końcu czyje były te czadowe "pasaże" gitarowe, które puszczałem w kółko. To najwyraźniej sprawka Tomasza "MAGIC" Osińskiego. Tutaj próbka możliwości tego pana samouka:



Tutaj można poczytać, całkiem ciekawą opowieść o perypetiach zespołu: http://www.jakatomelodia.fora.pl/muzyczna-ruletka,7/sweet-noise-wchodzisz-na-wlasna-odpowiedznosc,1329-15.html

Edytka na dobicie :)

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

Stary wątek jak świat....
Ktoś przeglądał to i ja zerknąłem....
Może warto odświeżyć....

Moje propozycje..... chyba nadal aktualne, może z małymi zmianami....
Kiedyś popełniłem wątek na innym forum (audiolukar, chyba wtedy tak się nazywało)....
Naszło mnie aby sobie ten wątek przypomnieć..... patrzę, a ktoś go zamknął z nie wiedomych, dla mnie powodów.....
Trochę ciekawych wpisów i podobnych do tych tutaj......
Wklejam do poczytania:
https://www.audiostereo.pl/topic/2554-7-najlepszych-p%C5%82yt-we-w%C5%82asnej-kolekcji/#comments

🌚🌚🌚
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka