Finał - "Dziewiczy rejs Titanica"

Zaczęty przez GregWatson, Wrzesień 23, 2015, 11:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

No to dobrze napisałem. Teraz to się zacznie psychologia.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo


Two-FacedGirl

Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No to czekamy jeszcze tylko na elema no i ciekawe czy ktoś już dziś rozbije bank czy jeszcze czekać będą nas spore emocje.  :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to jedziem z koksem.

Dziś trafienie, no no.

H-10 literka A

Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

il cattivo


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No dobra już dłużej nie będę trzymał w napięciu.

Nasz Titanic to zespół  TSA.



Brawo Two-FacedGirl. Gratulacje. Dzięki wszystkim za udział w polowaniu.
Trochę tego i trochę tamtego też.

il cattivo

Brawo!!! Gratulacje dla zwyciężczyni :)

Two-FacedGirl

HA! :) :) :) super, dzięki za wspólną zabawę, świetna zagadka, zresztą jak zawsze u Grega :)
Pozdrawiam

GregWatson

Dzięki, dzięki następnym razem postaram się o coś nowego.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Jeszcze raz dzięki, ciesze się jak dziecko :) Dawno nic nie wygrałam, ale tym razem chyba było mi przeznaczone ;D.  Już wczoraj chciałam strzelić TSA, ale że było o tym zespole już coś na forum to postawiłam na KAT. A teraz pooglądamy płyty :)
Pozdrawiam

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Gratuluje "mały wróbelku" pokonałaś całkiem duże ptaszyska :)
Zagadka kosmiczna, dobry pomysł ;)
Pozdrawiam S.CH.