Autor Wątek: Muzyka filmowa  (Przeczytany 6696 razy)

Offline wojtek41

• maniak
Odp: Muzyka filmowa
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 13, 2015, 20:10 »
Pamietam, ze przy pierwszym ogladaniu filmu muzyka od razu pozostala w pamieci. Mroczna, przygnebiajaca. Jednak bardzo ciekawa...Moim zdaniem doskonale pasuje do filmu...

Offline gratefullde

• Muzyka muzyka muzyka
  • moderator
  • Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 13, 2015, 20:22 »
O tak, fajnie,  że to przypomnialeś. Robi wrażenie.

Na mnie od zawsze jeszcze Dziecko Rosemary.... I obraz i muzyka.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Offline wojtek41

• maniak
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 13, 2015, 20:32 »
Bardzo ciekawa muzyka C.Eastwood'a do wlasnego filmu. Mniej mroczna niz film...A ten jest moim zdaniem dobry.
Cenie Eastwooda, a te muzyke bardzo lubie.

Offline wojtek41

• maniak
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 13, 2015, 21:13 »
Ponownie Clint. Kapitalny film i znakomita muzyka.

Offline nosferartur

• maniak
  • VINO E MUSICA
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 14, 2015, 19:18 »
„Mush-Room” The Residents 2013, muzyka do performance Grace Ellen Barkey i  jej belgijskiej formacji teatralno-tanecznej Needcompany.

Spektakl, a nie film, ale mam nadzieję, że nie będzie to stanowić problemu ze względu na bardzo ilustracyjny charakter sfery dźwiękowej.

Muzyka jak ze snu, choć może nie w rodzaju tych najbardziej komfortowych. I nie dziwota, zdobi halucynację.  :) Co prawda nie ma już smaku awangardy jak ta, którą The Residents nagrywali 40-30 lat temu, jest dosyć przystępna, ale ciągle nie mniej „odjazdowa”, dużo zmiennych, o bardzo zróżnicowanej ekspresji. Warto dać się poprowadzić.  ;)

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Offline SzuB

• maniak
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 14, 2015, 20:11 »
A ja niezmiennie polecam i jestem pod wrażeniem muzyki z "Planety małp", tej pierwszej - znakomitej i niepokojącej - z 1968 roku. A muzykę napisał Jerry Goldsmith:

Offline nosferartur

• maniak
  • VINO E MUSICA
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 05, 2015, 00:03 »
Nie mogłem się powstrzymać.

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

Offline Lyset

• maniak
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 07, 2017, 21:03 »
Mike Patton
"Music From The Film and Inspired By the Book The Solitude of Prime Numbers (La Solitudine Dei Numeri Primi)"

Interesujaca pozycja w bardzo ladnym wydaniu.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425