Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

Cytat: dyletant w Czerwiec 02, 2021, 13:06
Cytat: GB w Maj 31, 2021, 10:49
I oto przychodzi z odsieczą takie urządzenie.

Wygląda jak mylka do winyli? Czyścisz na zmianę [emoji6]?  Jak się sprawdza i ile na łańcuch przejeżdżasz do wymiany?

Myjkę dopiero zamówiłem.

W elektryku 700km, MTB coś koło 850, w crossie ostatni po 1500km.

Kurcze, nie pomyślałem o winylach, a mogłem większą zamówić.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Cytat: dyletant w Czerwiec 02, 2021, 13:04maj był - mówił że się trochę opuścił i tylko 6k
Tyle to prawdopodobnie będę miał do końca roku. Więcej nie dam rady bo nie mam czasu. Żeby więcej kręcić to trzeba chyba rzeczywiście być na emeryturze, albo nie mieć rodziny i pracować na etacie od 8 do 15-tej. :(

traumeel

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 02, 2021, 16:39Żeby więcej kręcić to trzeba chyba rzeczywiście być na emeryturze, albo nie mieć rodziny i pracować na etacie od 8 do 15-tej.
Wystarczy tylko być zawodowym kolarzem.  ;)

GB

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 02, 2021, 16:39
Cytat: dyletant w Czerwiec 02, 2021, 13:04maj był - mówił że się trochę opuścił i tylko 6k
Tyle to prawdopodobnie będę miał do końca roku. Więcej nie dam rady bo nie mam czasu. Żeby więcej kręcić to trzeba chyba rzeczywiście być na emeryturze, albo nie mieć rodziny i pracować na etacie od 8 do 15-tej. :(
Jest jeszcze jedna możliwość. Mieć do pracy 60km w jedną stronę i dojeżdżać rowerem.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Taki jak u Barei  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GB

Cytat: Piterski w Czerwiec 02, 2021, 17:39
Taki jak u Barei  ;D

Klasyk.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

tomasz_pianista

Dzisiaj zamiast kawy 35 km na moim old schoolu:)

Raleigh Panasonic Team na rurkach 531C. Osprzęt Shimano 600 ultegra. Stary, ale jary, spokojnie średnią 30km/h robię na tym dziadku.
Grupa ratowania poziomu.

ziko369

Piękny ten dziadek 😋
Brawo 💪💪💪

rudy-102

Piękny rower. Zazdroszczę.

rudy-102

Jak wrócę z pracy to tez zrobię moje dzisiejsze 35, ale dopiero po kawie 🙂

tomasz_pianista

A, dzięki, dzięki:) Na studiach codziennie na tym dojeżdżałem, jestem bardzo przywiązany do tego roweru. Kosztował 500zł :D wartość raczej bliżej 2K.

Stare szosówki mają swój urok, co prawda nie są zbytnio wygodne,  ale tak do 50-70km dla mnie do wytrzymania. Przerzutki na ramie, więc trzeba się przyzwyczaić. No ale ten wygląd wynagradza   8)
Grupa ratowania poziomu.

traumeel

Piękny rower.
Pamiętacie metalowe noski do pedałów dociągane skórzanymi paskami?

A takie kaski?



Nie kusiła Cię olskulowa stylówka rowerowa?



30 km. dziś przekręcone. Pierwszy raz w tym roku na krótko, bo temperatura wreszcie rozsądna, u mnie 25 st.
A jak jedziemy, to wiadomo, że trzeba pić. Co pijecie w weekendy w zaciszu domowym, wiem. Jest o tym w stosownym wątku. A co pijecie na rowerze?

Ja przerobiłem parę płynów do bidonów:

1. Czysta woda. Niespecjalnie mi podchodzi.
2. Napoje izotoniczne Oshee. Niby zbilansowane pod względem minerałów, zatem prawdopodobnie dobrze nawadniają, ale dlaczego są takie słodkie?
3. Tabletki rozpuszczalne z apteki. Można wybierać pod względem składów i smaków. Dla mnie OK.
4. I moja ulubiona i tania mikstura własnej receptury: sok pomarańczowy lub grapefruitowy (ok. 1/4 bidonu) dopełniony wodą, do tego spora szczypta soli himalajskiej lub kłodawskiej. Niezbyt słodki napój z lekko wyczuwalną słonawą nutą. W ciepłe i upalne dni wchodzi mi najbardziej.

Nie próbowałem jeszcze sproszkowanych koncentratów izotoników typu Isostar.

rudy-102

#1962
Cytat: traumeel w Czerwiec 03, 2021, 16:08Co pijecie
Do tej pory jechałem na kranówce, ale dwa tygodnie temu kupiłem sobie proszek Isostara. Niestety strasznie to słodkie, ale jak się daje w dudę to trzeba węglowodany uzupełniać. Robię tak, że do jednego bidona leję wodę, a do drugiego Isostar. Z drugiego piję dopiero po 30, lub 40 kilometrach. Za małe jeszcze mam doświadczenie,ale wydaje mi się że się mniej męczę jak zabiorę w dłuższą trasę Isostara. Jak biegałem maratony to robiłem sobie napoje z proszku firmy ultraSPORTs i te były super.

GB

Cytat: tomasz_pianista w Czerwiec 03, 2021, 09:22
Dzisiaj zamiast kawy 35 km na moim old schoolu:)

Raleigh Panasonic Team na rurkach 531C. Osprzęt Shimano 600 ultegra. Stary, ale jary, spokojnie średnią 30km/h robię na tym dziadku.
Ładny.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 03, 2021, 16:20
Cytat: traumeel w Czerwiec 03, 2021, 16:08Co pijecie
Do tej pory jechałem na kranówce, ale dwa tygodnie temu kupiłem sobie proszek Isostara. Niestety strasznie to słodkie, ale jak się daje w dudę to trzeba węglowodany uzupełniać. Robię tak, że do jednego bidona leję wodę, a do drugiego Isostar. Z drugiego piję dopiero po 30, lub 40 kilometrach. Za małe jeszcze mam doświadczenie,ale wydaje mi się że się mniej męczę jak zabiorę w dłuższą trasę Isostara. Jak biegałem maratony to robiłem sobie napoje z proszku firmy ultraSPORTs i te były super.
No właśnie. A dziś odcięło mi prąd. Rano poszedł na basen 2.500m później rower 25km po górach. Zjadłem  rano 3 jajka i 3 batoniki podczas jazdy dobra kaloria.

Odstałem dziś w kość bo podjazdy były dość długie I strome. Ale końcówki nie wytrzymałem. Nie miałem siły pedałować a na ostatnim km jazdy zwróciłem wszystko co zjadłem łącznie z żółcią.

I tak zakończył się dzisiejszy dzień. Ech starość nie radość.

A tak było dziś.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

traumeel

Cytat: GB w Czerwiec 03, 2021, 19:13Ech starość nie radość.
Może to nie chodzi o starość, a o źle ulokowaną miłość?
Może bardziej kochasz jazdę niż siebie?

Mam znajomego fizjoterapeutę, który każdą wolną chwilę poświęca bieganiu. Ma w zwyczaju biec przed siebie tak długo jak przynosi mu to radość. A gdy ma już dość, to... dzwoni po taksówkę. Tylko w pierwszym momencie wydaje się to śmieszne. Jest zdania, że uprawianie sportu nie musi się wiązać z walką ze sobą.

GB

Cytat: traumeel w Czerwiec 03, 2021, 19:22
Cytat: GB w Czerwiec 03, 2021, 19:13Ech starość nie radość.
Może to nie chodzi o starość, a o źle ulokowaną miłość?
Może bardziej kochasz jazdę niż siebie?

Mam znajomego fizjoterapeutę, który każdą wolną chwilę poświęca bieganiu. Ma w zwyczaju biec przed siebie tak długo jak przynosi mu to radość. A gdy ma już dość, to... dzwoni po taksówkę. Tylko w pierwszym momencie wydaje się to śmieszne. Jest zdania, że uprawianie sportu nie musi się wiązać z walką ze sobą.
Może to jakieś rozwiązanie - jednak w środku lasu na ścieżce leśnej o taksówkę trudno.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Cytat: GB w Czerwiec 03, 2021, 19:13na ostatnim km jazdy zwróciłem wszystko co zjadłem łącznie z żółcią.
No to musiałeś twardo dawać w kość. U mnie to działa tak, że zaczyna mi się kiwać w oczach i to jest znak, żeby się wypiąć i następne 100m pójść spacerkiem.
Prawdopodobnie jednak za mało zjadłeś tego dnia i organizm próbował brać energię gdzie się dało i stąd skurcze żołądka.

GB

Cytat: rudy-102 w Czerwiec 03, 2021, 20:02
Cytat: GB w Czerwiec 03, 2021, 19:13na ostatnim km jazdy zwróciłem wszystko co zjadłem łącznie z żółcią.
No to musiałeś twardo dawać w kość. U mnie to działa tak, że zaczyna mi się kiwać w oczach i to jest znak, żeby się wypiąć i następne 100m pójść spacerkiem.
Prawdopodobnie jednak za mało zjadłeś tego dnia i organizm próbował brać energię gdzie się dało i stąd skurcze żołądka.
O właśnie były też zawroty głowy przed. Tak, mało posiłku było.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

 
Cytat: GB w Czerwiec 03, 2021, 19:13Ech starość nie radość
Stary a głupi 😜

ziko369

Cytat: traumeel w Czerwiec 03, 2021, 19:22Jest zdania, że uprawianie sportu nie musi się wiązać z walką ze sobą
Mądrego to warto posłuchać...

GB

Cytat: ziko369 w Czerwiec 03, 2021, 22:59
Cytat: GB w Czerwiec 03, 2021, 19:13Ech starość nie radość
Stary a głupi [emoji12]
Ale wiesz jakie to uczucie, zwymiotować ze szczęścia. "Enader lewel".

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Dziękuję, postoję😁

GB

No to jedziemy.

NS Enduro Srebrna Góra. Dziś podjazdy wspomagane elektrycznie. Czekam na pożywienie.

Jest szpiegowskie zdjęcie wodnej piasty z magnetyczną tarczą.



______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Jechało, jechało, aż się zesrało.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz