PROJEKTOR XGIMI MOGO PRO

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 07, 2020, 21:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Nie, już mam i jestem zadowolony z tego co mam. Widziałem ofertę lidlową, konia z rzędem temu, kto znajdzie rozdzielczość. Ja nie umę, a to jakby dość podstawowa dana techniczna. Poza tym- jak rozumiem co paczę- on potrzebuje prądu. To nie jest mobilny projektor.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Kolejna lokalizacja mieszkalna. Bez projektora z systemem Android ( obojętnie w sumie jaki system, byle miał w sobie możliwość doinstalowywania aplikacji) jak bez ręki. Nowy projektor. Bije jasnością tego z tytułu wątku, jakość obrazu precyzyjniejsza, lepszy dźwięk, a jeszcze jak się kupi w okazyjnej cenie? Cudeńko. Mowa o Xgimi Halo. Jajka z Netflixem nadal występują, trzeba troszkę naokoło- poza tym bombeczka.

https://www.youtube.com/watch?v=rZ1DHuY9YSY
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

#27
Acha, przypominam, że to są projektory mobilne. Mają swój akumulator. Można je wziąć w plener i pierdyknąć obraz na jakiejś ścianie, czy prześcieradle. Pełna korekcja kątowa, regulacja wielkości obrazu bez względu na odległość projektora od ściany. Oczywiście wszystko w pewnym zakresie. Nie da się na 10 cm uzyskać 100 cali.
Słoneczny dzień, godzina- teraz, strona wschodnia, tylko żaluzje aluminiowe i tak to wygląda:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93