OBUH i Rogalów Analogowy.

Zaczęty przez miniabyr, Luty 03, 2015, 17:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: miniabyr w Marzec 11, 2015, 18:07
Nie będzie !! >:( To jest nie do dostania ,chyba że na aukcjach.
No to smuteczek. ...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

A ja wczoraj puszczalem Robotobibok jako prezentacje. Trochę ludziom szczęka opadła kiedy powiedziałem że to polska produkcja i jak została zrealizowana...........Mam na oku muzykę Pendereckiego do "Dziennika znalezionego w Saragossie ".............pertraktacje cenowe trwają.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

#78
Mam ,kupiłem! Muzyka do" Rękopis znaleziony w Saragossie " jest już moja Hura ,hura hura. Unikat ,bardzo trudny do zdobycia . Oczywiście w edycji Wojcka Czern  czyli OBUH. Możecie zazdrościć . Pozwalam. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

miniabyr

Ja nie kupilem z allegro ,tylko bezpośrednio od kolekcjonera i nie w takiej cenie,ale  o ten material chodzi.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

Jasne, chodziło mi tylko o to czy to jest dokładnie to samo. Dzięki.
Trochę tego i trochę tamtego też.

pelot

Cytat: miniabyr w Styczeń 13, 2016, 18:56Mam ,kupiłem! Muzyka do" Rękopis znaleziony w Saragossie " jest już moja Hura ,hura hura. Unikat ,bardzo trudny do zdobycia . Oczywiście w edycji Wojcka Czern  czyli OBUH. Możecie zazdrościć . Pozwalam.
Pierwotnie przez kogo była wydana i masterowana,jakoś nie chce mi się szukać w materiałach źródłowych.

elem

Muzyka do tego filmu została nagrana w warszawskim Studio Eksperymentalnym Polskiego Radia w 1963 roku i chyba od tego czasu nikt (oprócz OBUHa) tego nie wydał.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Z info na płycie .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pelot

#85
Pamiętam ten film jak przez mgłę ,miałem kilkanaście lat jak go gdzieś w telewizji widziałem , chyba przed Bożym Narodzeniem . Wywarł on na mnie niesamowite wrażenie , jakie dokładnie? nie pamiętam było to może czterdzieści- trzydzieści lat temu , pamiętam jedno psychodelia tła muzycznego mnie ujęła ,treść nie mniej, przypominam  sobie że chciałem go natychmiast  zobaczyć po raz kolejny, no ale w tamtych czasach nie było takich możliwości.  Chyba się wtedy bałem czegoś po obejrzeniu tego filmu . Od tamtego czasu  nie oglądałem go . Wydaje mi się że te pierwsze wrażenia są dla mnie tak ważne i takie piętno wycisnęły na mnie że nie chciał bym tego zmieniać oglądając go powtórnie ,przez co nabierając dystansu do moich pierwotnych przeżyć  , które są dla mnie jakąś wyimaginowaną wartością , jaką ? trudno określić. Wydaje mi się że oglądając go dzisiaj po latach, mógł bym stwierdzić że to banał. Nad płytą kilka razy się zastanawiałem , jedna cena nie nastraja do kupna , może coś się zmieni?

miniabyr

Aż wstyd się przyznać ,ale dopiero dziś odsłuchałem płytę Wojcka  "Za  siódmą górą" .Nie wypowiadam się na temat artystyczny (mi się b.podoba) bo to każdy musi ocenić sam ,ale qrna jak to jest zrealizowane!Ja odpadam i zazdroszczę Wojckowi mozliwości takich realizacji. Co jeszcze rzuca sie w uszy to jakość plastiku ,którego po prostu nie słychać.Cisza ,żadnych szumów i trzasków . To jest wzorzec ! . Za to kocham winyl ! Za jego format(rozmiar),fizyczność i wyjątkowość. Precz z plikami  :P ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

Eeeeee, przesadzasz. Pliki też sie przydają. A czego będe teraz słuchał na wyspie? Przecież nie magnetofonu.

miniabyr

Cytat: pmcomp w Luty 02, 2016, 21:31
Eeeeee, przesadzasz. Pliki też sie przydają. A czego będe teraz słuchał na wyspie? Przecież nie magnetofonu.
Jak znam ciebie to jesteś wstanie zatargać taki magnetofon pod palmę hehehe.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Precz z plikami!
FreePC w każdym domu!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Cytat: frywolny trucht w Luty 02, 2016, 21:33Precz z plikami!

Eeee tam.... co Ty taki radykalny arkusz kalkulacyjny się zrobiłeś po zanabyciu śpulaka?
Plik jest bardzo ok ale trzeba go rozcieńczyć lampą bo inaczej rzeczywiście może sztorcem w gardle stanąć :)

miniabyr

Ja radykalny  ;D ? A kysz z radykalizmem..... Ja się cieszę że mogę być w tej nielicznej grupie ludzi,którzy doceniają muzykę ,jak powstawała ,prace poświęcona i pietyzm z jaką trafiła do słuchacza .A pliku nie dotkniesz ,tylko zassiesz z netu do jakiejś puszki  :( beee.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC


miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

[wulgaryzm] jego mać... Audio Nota mi sprzątneli przed sekundą z eBaya.
A miałem go właśnie kliknąć  >:(

frywolny trucht

No dobra, mogę być plikowym radykałem. Ale Rogalów pracuje nad jakimiś albumami?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: masza w Luty 02, 2016, 22:15
[wulgaryzm] jego mać... Audio Nota mi sprzątneli przed sekundą z eBaya.
A miałem go właśnie kliknąć  >:(

O Maciek czyli się radykalizujesz ! He he he.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: frywolny trucht w Luty 02, 2016, 22:15Ale Rogalów pracuje nad jakimiś albumami?
Tak. Będą wydane na karcie SD  8)

MAC

Cytat: miniabyr w Luty 02, 2016, 22:16O Maciek czyli się radykalizujesz ! He he he.
To był [wulgaryzm] DAC AN do słuchania plików  >:( >:( >:(

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Luty 02, 2016, 22:15
No dobra, mogę być plikowym radykałem. Ale Rogalów pracuje nad jakimiś albumami?
No pracuje  ale w formacie  analogowym :P i . I ma pomysł na wydawanie również na taśmie .....zobaczymy
Szkoda życia na chujowy dźwięk !