OBUH i Rogalów Analogowy.

Zaczęty przez miniabyr, Luty 03, 2015, 17:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Chyba tak. Czy masz może oryginalne wydanie projektu "Księżyc"?. Ja mam wersję wydania brytyjską kupioną za 200zł. Ale warto było.Jutro coś napiszę o tym projekcie. Jednej płyty mi brakuję i wiem ,że raczej jej nie kupię bo cena zwala z nóg.Mówię tu o pełnej ścieżce dźwiękowej do filmu "Pamiętnik znaleziony w Saragossie"  skomponowanej przez K.Pendereckiego. To jest rarytas ,jak ktoś ma to zazdraszczam z podziwem.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Nie mam :( OBUHa poznałem od Miliana - Askhabad. To też chora cena ale na szczęście tylko oferta, do transakcji doszło  za 75 euro ( tylko :) )

http://www.discogs.com/sell/release/2576197?ev=rb
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Ja mam tego drugiego Miliana. Co do projektu "Księżyc " to podsyłam do poczytania  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99%C5%BCyc_%28zesp%C3%B3%C5%82_muzyczny%29  :D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

Paweł,

jedziemy w marcu?

Pozdro

miniabyr

#29
Qrna no pewnie! ;D ..............cholera muszę kasę ciułać na winylowe perełki.....dam radę. ;D ;D ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

No to ja Budzyńskiego zamówiłem, chyba bardziej z ciekawości do realizacji ale kto wie czy muza mnie też nie wkręci :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Jestem po pierwszym odsłuchu płyty Tomka Budzyńskiego. Po prostu realizacja zwala z nóg... rewelacja. Muzyka rożnie mi się podoba, pierwsza płyta płynie, druga - częściowo ale pod koniec lekko nuży. W warstwie tekstowej... super i tu brawa ogromne. Solo na basie - masakra.

Poligrafia - wow! Karton, mega gruby i lakier - cudo. Koperty z tekstami + osobne koperty na płyty - świetny pomysł :)

Teraz Grechuta i Korowód. Tu niestety nie jest tak różowo, u mnie całość przesunięta tonalnie w górę co trochę drażni jednak, szczególnie gdy Marek śpiewa (a przecież dużo śpiewa) oraz gdy gra flet... Ale płyta znakomita.

Sorki, że tu o Grechucie ale tak słuchałem TB i MG po sobie i na tej kanwie porównania mi się wdarły... OBUH górą..
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Wiedziałem że będzie dobrze z tym Budzyńskim. Co do Grechuty to traktuję brzmienie tej płyty bardzo ulgowo,bo zupełnie nie o to w tym chodzi-to klasyk jest i basta :D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Luty 22, 2015, 19:02Co do Grechuty to traktuję brzmienie tej płyty bardzo ulgowo,bo zupełnie nie o to w tym chodzi-to klasyk jest i basta

Też tak do tego podchodzę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza


elem

Cytat: gratefullde w Luty 22, 2015, 18:11Poligrafia - wow! Karton, mega gruby i lakier - cudo.

to jest chyba najcięższy gatefold w historii muzyki :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Luty 22, 2015, 21:32
Cytat: gratefullde w Luty 22, 2015, 18:11Poligrafia - wow! Karton, mega gruby i lakier - cudo.

to jest chyba najcięższy gatefold w historii muzyki :)
To prawda, jak by tak brzegiem tej płyty komuś przyłożyć, to delikwent zgon zalicza jak nic ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jajacek1410

#38
A ja zaposiadam "Oranżadę" i baaardzo sobie chwalę realizację i muzykę takoż. To niestety najbardziej pechowa płyta jaką mam - dwa razy wypskła mi się z rąk na podłogę zaliczając kant biurka po drodze :( To przez wyjątkowo gładki rant .
   Uporządkujcie trochę. Co zostało nagrane w Rogalowie i wydane na winyli?

Oranżada...coś jescze?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

wojtek41

Musze to zakupic...ZA SIÓDMĄ GÓRĄ  ,,Rogalów – Piosenki ku pokrzepieniu serc".
ORANŻADA juz chyba nieosiagalna na winylu...?

jajacek1410

Kupiłem chyba w jakimś internetowym sklepie z herbatą (?). Muszę poszukać po przelewach. Frywolny może pamięta. On tez ma stamtąd.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

wojtek41

Jesli macie jakis namiar....Dawac  :D

miniabyr

#42
Sprostowanie Płyta T.Budzyńskiego nie została nagrana w Rogalowie ale wydał ją OBUH.Będę tu co jakiś czas wrzucać płyty które mam i zostały nagrane w Rogalowie. Zresztą w niedalekiej przyszłości wybieramy się z Pmcomp'em w odwiedziny do Wojtka. Musze zbierać kasę na płyty które są jeszcze u niego w "magazynie" a już niedostępne na rynku.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jajacek1410

Cytat: wojtek41 w Luty 23, 2015, 19:54Jesli macie jakis namiar....Dawac

Znalazłem :)
http://www.yerbamarket.com/pol_m_Ksiazki-filmy-plyty-108.html

38,15 zł !!!
Tylko brać.
Wezmę sobie jeszcze jedną, a co.
Pierwsza mi się porysowała.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

miniabyr

To wrzucam Semafor Combo. Nie jest to najłatwiejsza muzyka. Free,ekspreyment ,jazz akustyczny. Generalnie dla smakoszy .http://www.vinylmusic.pl/semafor-combo-semafor-combo.html
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Oranzada w cenie prawdziwej oranzady. Tylko brac  ;)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jajacek1410

Gratuluję, :)
Nie pożałujesz. Uważaj, bo śliska jest.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9