Trafa Bogen - MC Phono Trafo StepUp SUT Transformator dopasowujący

Zaczęty przez Therion, Maj 08, 2021, 20:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Therion

Big Bogen: Phono Trafo StepUp SUT Bogen

Transformator dopasowujący do  wkładek MC. Dzięki niemu możemy ominąć podatne na szumy i zakłócenia wejścia MC w preampach gramofonowych. Transformatory sprawiają także, że wkładki MC "dostają nowego życia" -  otrzymujemy dźwięk pełniejszy, bardziej szczegółowy i znacznie bardziej dynamiczny.

Dla osób, które nie mają wejścia MC z oczywistych względów jest to jedyna możliwość podłączenia wkładki MC do preampu.

Oferowane przeze mnie transformatory to wysoko cenione Bogeny. Pochodzą z lat '50/60. Przełożenie wynosi ok. 1:12, ale dzięki zastosowanym świetnym rdzeniom, wzmocnienie sprawia wrażenie znacznie większego, porównywalnego z przełożeniem ok. 1:15. Okablowanie wewnętrzne to srebrzona 6n miedź w teflonie. Cinche to CMC USA. Konstruktor traf poinformował mnie, że w razie potrzeby, istnieje możliwość szybkiego przekonfigurowania transformatorów na przełożenie 1:24.
Cena 1.700 zł






Trafa Bogen - MC Phono Trafo StepUp SUT Transformator dopasowujący

Oferowane przeze mnie transformatory to wysoko cenione Bogeny. Pochodzą z lat '60/70. Przełożenie wynosi ok. 1:18. Okablowanie wewnętrzne to srebrzona 6n miedź w teflonie. Cinche to CMC USA. Konstruktor traf poinformował mnie, że w razie potrzeby, istnieje możliwość szybkiego przekonfigurowania transformatorów na przełożenie 1:36.
Cena: 990 zł





W Warszawie (Mokotów) jest możliwy odbiór osobisty.

Zapraszam!
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.