III Etap

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 25, 2015, 17:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


frywolny trucht

Zapraszam dziś ok. 19.00

frywolny trucht

Zgadnij nazwę zespołu lub pseudonim artystyczny naszego obiektu poszukiwań, aktualnie obecnego na rynku muzycznym. Masz konkursowiczu jeden strzał dziennie. Podpowiedź pojawi się codziennie między 20.15, a 21.00. Rozwiązanie składa się z jednego wyrazu. Podpowiedź będzie polegała na rysunku, ilustracji, jednej lub paru.
Zabawa trwa do soboty, do godziny 21.00. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje.
Nowością tej edycji będzie to, że osoba, która wygrała etap, nie bierze udziału w kolejnych etapach. Dopiero w finale.

Zapraszam!

elem

dzwonnica=>Bell(Andy)=>RIDE=>Andy Bell=>Oasis

tak mnie coś natchnęło przed północą. ?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB


frywolny trucht

Hyhy. No.
Jak na to wpadłeś?

SzuB

Tajemnica pamiętnika ;)
Ale że naprawdę to to?

frywolny trucht

To to. Jesteś trzecim finalistą. Teraz w niedzielę będzie czwarty etap, w którym nie bierzesz udziału, a kolejnej niedzieli zacznie się finał, tu jak najbardziej bierzesz udział, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę z puli nagród. Dziś opublikuję pulę nagród.

Gratuluję :)

SzuB

Dzięki!
Londyn, brit pop, nadal działa... Taki klucz skojarzeniowy... :)

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Luty 09, 2015, 07:46Teraz w niedzielę będzie czwarty etap, w którym nie bierzesz udziału

Muszę z SzuB'em wejść w pw komitywę :) SzuB zrobisz kolaborację? Ja bym na tego Coldplaya nie wpadł nigdy w życiu...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Nikt by nie wpadł, tylko dwa mózgi tak kojarzą: Coldplay=Britpop, yhy, Golec Uorkiestra to World Music :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Nie wiem jak on to zrobił???
masz głowę, szkoda,że Cię prędzej nie było  ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.


Keef98

Po latach myślenia, picia i brania trawki nie wpadłabym, że chodzi o Coldplay ;) Z Oasis kombinowałam, zresztą chyba jak prawie każdy ;)

frywolny trucht

Chciałbym, żeby żona mnie rozumiała jak SzuB :)

elem

#17
http://pl.wikipedia.org/wiki/Brit_pop

No cóż, baardzo rozbudowane hasło :)  Więcej błędów niz informacji. PLACEBO też wpadło w ten tygiel :)

Poczytaj zakladkę "dyskusja" , artykuł jest do bani, po prostu wprowadza w błąd.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

Nigdy nie odmawiałem sobie męskich przyjemności, a to, jak wiadomo, szalenie rowija umysł, ponadto - jak to mówią - "robię w słowie", no i wzmacniam sygnał Lebenem. Suma tych czynników sprawia, że niektóre zagadki odgaduję, o, na pstryk ;)

frywolny trucht