Nottingham Analogue Ace Spacedeck

Zaczęty przez Capricorn44, Wrzesień 06, 2019, 09:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Capricorn44

Cześć

Po skompletowaniu sprzętu w torze CD stoję przed wyborem zmiany gramofonu.
Rozważam zakup Nottingham Analogue Ace Spacedeck  z ramieniem 12" Nottingham Ace Space Tonearm i wkładką MC Ortofon Cadenza Bronze.
Czy ktoś ma doświadczenie z podobnym zestawem?
Chętnie poczytam opinie użytkowników Nottingham.

Ewentualnie prosiłbym o propozycje innych zestawów w podobnej cenie. Cały zestaw po rabatach powinien wyjść ok. 17500

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

masza19

Jakby ktoś chciał to mój szuka nowego domu.

Nottingham Analogue Ace Spacedeck + Aca Space Arm + Heavy Kit + dodatkowy nowy silnik + zasilacz HEED Orbit 2 + pokrywa.

Szczegóły na PW

vasa

Cytat: masza w Maj 30, 2021, 18:35Szczegóły na PW
A gdzie zasady forumowe?
Ceny podajemy  >:(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

masza19

Masz rację.
Można usunąć. Nieaktualne już.

Piterski

Mariusz, ceny podajemy w dziale ogłoszeń, tam jest taki wymóg.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

vasa

Cytat: Piterski w Maj 31, 2021, 08:55
Mariusz, ceny podajemy w dziale ogłoszeń, tam jest taki wymóg.
A gdzie zasady i dobry obyczaj?
Czyżby forum schodziło na pis?
[emoji15]

[emoji486][emoji1660]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Zasada podawania ceny obowiązuje tylko w dziale ogłoszeń, w pozostałych działach to już kwestia uznaniowa.
Podobnie jak Ty uważam, że dobrym obyczajem jest jej podawania ale nie ma takiego obowiązku i tylko na to chcialem zwrócić uwagę.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

EmilioE

Cytat: masza w Maj 30, 2021, 22:30
Masz rację.
Można usunąć. Nieaktualne już.
Co, już się sprzedał?
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

EmilioE

Wczoraj, dzięku uprzejmości Maćka stałem się szczęśliwym posiadaczem tego imponującego sprzęta.


ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

EmilioE

Niesamowicie muzykalny sprzęt, przedkłada ducha muzyki nad innymi aspektami prezentacji.
Dokładnie tego szukałem, aby wlać więcej płynności w przekaz moich tubowych wysokoskutecznych kolumn.
Ale od razu pokazał swoją wysoką klasę w stosunku do Regi RP6, na której uprzednio zawieszona była wkładka Dynavector 10x5.
W Regę i jej ramię ta wkładka wpisała się świetnie, wszystko w dźwięku było poukładane tak jak powinno, klasa wkładki odpowiadała poziomowi całego gramofonu.
Zaś Spacedeck wyciągnął wszystko co najlepsze z jej prezentacji, sublimując dźwięk na średnicy o wiele lepiej niż Rega, ale z drugiej strony był absolutnie bezlitosny, obnażając przyciętą górę oraz mało zróżnicowany bas 10x5.
Przy okazji: jak na massloadera, bas Spacedecka jest dość zaokrąglony - a może to pierwsze wrażenie...

Tak czy siak, czeka mnie zmiana wkładki. Tak sobie wykoncypowałem, że aby połączyć ogień z wodą pasowałby tu Goldring Elite.
Nie wiecie czy ktoś miałby taką do sprzedania?

Mój Dynavector 10x5 też jest do wzięcia.

ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

masza19

Niech cieszy ucho i oko przynajmniej z taką radością i satysfakcją jak mnie  U+1F44D
Dzięki za miłe spotkanie i zapraszam na dłuższe pogaduchy i słuchanie jak tylko będziesz w Warszawie  :np: