Audycje radiowe

Zaczęty przez rudy-102, Grudzień 29, 2016, 16:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pboczek

Uważajcie na audycję w soboty o 12.00 - mizerne, radio śniadaniowe red.
Mazurka.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

rudy-102

Czy ktoś wie co się dzieje z Piotrem Baronem? Słyszałem go dzisiaj w radio i brzmiał jakby był po wylewie, albo pijany.

kefas

Może tydzień lub więcej temu prowadził gościnnie jakąś audycję w PR III. Brzmiał normalnie.

rudy-102

No to może dzisiaj sobie walnął.

frywolny trucht

#204
Trójka "podstępnie" wróciła z Listą Przebojów: https://trojka.polskieradio.pl/lpt
Sadzę, że byłoby mi wstyd wystepować w tym rankingu.

Tymczasem znika MUZO FM :( Jedyna rzecz- z mojego punktu widzenia- która wyszła Polsatowi: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-sprzedaje-muzo-fm-koniec-stacja-zmieni-nazwa-eska-rock

Wcześniej słuchałem ANTYRADIO i też zabrali. Jakąś pogodynkę napier//lają okraszoną kawałkami dla dinozaurów. Dramat.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Pboczek

Za chwilę o 19.30 Koncert inauguracyjny. Nie wiem do końca czego się muzycznie spodziewać ale IIPR ma zawsze dobre realizacje, a tu jeszcze NOSPR.

Aleksandra Słyż, "At different times" na orkiestrę, syntezatory modularne i elektronikę: I. Another tale, at different times, II. The great movements have begun, III. There's no more space here for us; Teoniki Rożynek, "Shift" na orkiestrę i audio playback; Grażyna Pstrokońska-Nawratil, "OKEANOS" na wielką orkiestrę symfoniczną i organy
wyk.: Arkadiusz Bialic - organy, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, dyr. Marin Alsop
Transmisja Koncertu Inauguracyjnego X Festiwalu Prawykonań "Z błękitnej planety - transfer świadomości" (NOSPR, Katowice)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

No fajnie grali wczoraj.

Pozbyli się wreszcie red. Mazurka z II PR, jego muzyki śniadaniowej i audycji rodem z RMF. Szkoda tylko że teraz nie jest wiele lepiej, bo w tym paśmie prezentują jakieś niszowe słuchowiska w cyklu "Scena klasyki". Obecnie dramat Pierre'a Corneille'a napisany na przełomie lat 1636 i 1637 "Cyd"! Uwaga na sobotę od 12.00, można zrazić się do świetnej stacji radiowej.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

cortes

Polecam dzisiejszą muzykę spod igły Wojtka Padjasa w Rmf Classic. Dzisiejszy temat to Dinu Lipatti godzina jak zawsze 21.00.