Denon AU-320 (MC step-up)

Zaczęty przez tomasz_pianista, Marzec 01, 2017, 10:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

No proszę człek się dowiaduje ciekawych rzeczy po fakcie.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

vasa

Cytat: GB w Marzec 10, 2022, 15:44No proszę człek się dowiaduje ciekawych rzeczy po fakcie.
Ale że dlaczego "po fakcie"?

Posłuchałeś cos więcej? Jakieś jeszcze wnioski z traf?
Ja mam w moim pre dwa urządzenia. Jeden to wejście na Jfetach + lampy, drugi to czysta lampa pod MM. Ten drugi właśnie uzupełniałem trafem.
Nowszych tłoczeń wolałem słuchać bez traf. Ale tych nagrań które pamiętały lata 50-te i 60-te lepiej mi się słuchało przez trafo.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

mirek24

Nie znam dobrego preampa MC na lampach, musi byc jakieś trafo aby to grało. Może być w środku, ostateczne :-)

nosferartur

Cytat: mirek24 w Marzec 10, 2022, 16:33Nie znam dobrego preampa MC na lampach, musi byc jakieś trafo aby to grało. Może być w środku, ostateczne :-)

To posłuchaj AMR PH 77, Audio Valve ,,Sunilda", Absolare Phono Stage, czy Aesthetix Io. Ciekawe, czy Twoim zdaniem dobrze grają? Tam trafek nie znajdziesz nawet w środku.   :gn:
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.