Metal to nie rurki z kremem

Zaczęty przez SVART, Maj 30, 2014, 23:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

il cattivo

Cytat: SVART w Luty 11, 2015, 23:49Earth - The Bees Made Honey In The Lion's Skull

W sam raz na noc. Do tego świetnie nagrana. Przelubię słuchać tego albumu.

Earth jest OK!
Najbardziej lubię album "Pentastar: In the Style of Demons", za ten przepiękny, heroinowy blues :)

il cattivo

Cytat: SzuB w Luty 11, 2015, 23:59I ten:


Mi najbardziej nóżka chodzi przy:



Ogólnie to bardzo lubię te ich punkowe numery po germańsku :P

il cattivo

Szarpidruty z DODHEIMSGARD udostępnili nowy utwór z nadchodzącej płyty:

https://soundcloud.com/peaceville/dhg-aphelion-void-audio-sample-from-a-umbra-omega

il cattivo

#53
Ostatnio przypadkiem wpadłem na niemiecki twór o nazwie PORTA NIGRA. Moim zdaniem świetnie kontynuują klimat, który BETHLEHEM zgubiło jakiś czas temu...


SVART

Dawno nie słuchałem, a płyta w całości jest smacznym kąskiem.


kangie


jamówię

Cytat: kangie w Marzec 06, 2015, 10:33
Zapodałem stare dzieje...



Apogeum formy,najlepsza ich płyta w najlepszym dla nich okresie.

SVART

Cytat: kangie w Marzec 06, 2015, 10:33Zapodałem stare dzieje...

Pierwsza jaką kupiłem na kasecie, na jakimś bazarze. Naturalnie pirat, ale ile radości było, kiedy młokos słuchał po raz pierwszy "Aces High" :).

SVART

Jeśli ktoś nie ma i lubi kipiący śmiercionośnym odorem death metal, to jest to pozycja obowiązkowa. Przy okazji zakupów trafiłem na ten CD w dobrej cenie. Gdybym nie miał już na LP i CD, to bym kupił, a tak podsyłam Wam :).

CHARON Sulphur Seraph CD

http://allegro.pl/charon-sulphur-seraph-cd-folia-black-death-svr-i5117549674.html


SVART

Sam ze sobą piszę widzę w tym wątku. Gdzie się podziali prawdziwi metalowcy?! :)

Dziś dotarł między innymi nowy Moonspell w kolorze zielonym (szkoda, że okładka na LP inna niż CD - ta ostatnia bardziej mi przypadła do gustu) oraz MLP Carcassów w niebisekim. Moonspell całkiem niezły. Bardziej czekam na odsłuch nowego mini Svartidaudi, 13th Moon oraz wznowień Asphyx i Groguts.

AWE!


kangie

Nie jestem juz tak rasowym metalowcem jak jeszcze jakies 15-20 lat temu, ale przyloic co jakis czas lubie  8)

W nabytej ostatnio kolekcji plyt znalalem takie cudenko. Jak to zapindala!!!  ;D

Metal up your ass!

SVART

Od razu lepiej. Na LP już jest Odraza. Ścisły limit, będzie rarytas :).


SVART

Jest już nowe mini Svartidauði ‎– The Synthesis Of Whore And Beast MLP. Pierwszy odsłuch będzie jutro :).


SVART


jajacek1410

Przecież ogłosili rozwiązanie zespołu. A może mi się coś poplątało?
Tak czy siak super niespodzianka . Poczekamy, posłuchamy :)

Tak na marginesie - na Sideshow Symphonies napisali, że wyprodukowane w 48 bit. Czy to możliwe?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Klasyka taka, słuchało się za młodziaka :)
1993 rok. Jaki ja wtedy bylem ładny.

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Metal z dobrym rzygiem. Dość egzotyczne kraje pochodzenia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Liban

Libańczycy fajni, jest pianinko, są skrzypeczki, no i rzyg :)
http://www.metal-archives.com/bands/Kimaera/18556
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Behemoth wysiada. Ja też :)  Znowu zespół z Libanu. Ciekawy tytuł.



Potomkowie Cheopsa:

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Coś fajnego wymerałam skacząc po youtubie jak opętana ;)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Ooo... kolejne kuriozum ;) Daj posłuchać merlinowi :P Albo mam zjechany słuch i zaburzoną percepcję, albo jest tam coś o Śródziemiu ;) Nie wiem, jak mi to wyskoczyło obok "Hit road Jack" ;D