Preamp lampowy Luxman CL36

Zaczęty przez Piterski, Czerwiec 05, 2022, 17:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Mam do sprzedania Japoński preamp lampowy Luxman CL-36.
Informacje techniczne o tym preampie znaleźć można tu: https://audio-database.com/LUXMANALP...mp/cl36-e.html
Mój egzemplarz posiada dodatkowo drewnianą skrzynkę (mam jego obudowę metalową) i ze trzy lata temu poddany był kompleksowemu przeglądowi u sprawdzonego zawodowego elektronika.
Zaufany człowiek, który zna się na rzeczy. Poprawił wszelkie luty i wymienił kondensatory elektrolityczne w sekcji zasilania. Ze względu na temperaturę były bowiem już na wykończeniu. Lamp w nim nie zmieniałem są takie same od momentu zakupu.
Drewniana skrzynka ma otwory wentylacyjne na górze i dole, które zostały przeze mnie przesłonięte cienkimi "siateczkami" by zapobiec dostaniu się do środka przedmiotów obcych. Skrzyneczka została również poddana zabiegom pielęgnacyjnym by odzyskała dawny blask.
W ten sposób już się tak nie nagrzewa i ma zdecydowanie lepszą wentylacje.
Preamp jest bardzo rozbudowany, ma między innymi wbudowana sekcję wzmacniacza phono MM też na lampach. Wszystkie regulacje są na lampach, ma też filtr na niskich częstotliwościach z regulacją zakresu na dedykowanym dla niego wyjściu. Potencjometry pracują wzorowo bez szumów i trzasków, co przy takich sprzętach nie zawsze jest normą.

Cena wyjściowa 11900,= Pln
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.