ForTune -wytwórnia zjawisk niepokornie ulotnych

Zaczęty przez miniabyr, Styczeń 06, 2015, 12:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Myślałem, cholera, że rozumiemy się bez słów ;D ;D ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Wahałem się trochę ale moja ci ona mimo kaktusowych naleciałości :)


MAC

A tej nie dałem rady. Paweł, głębokie wyrazy współczucia dla sąsiadów ;D


MAC

Kur.....
Paweł, Ty szczęściarzu. Kolejny punkt dla Ciebie  ;D


MAC

Ja pierd.... Zaraz mnie z domu wymeldują  >:(
Boję się następnych puszczać   :-\

Twoja.


gratefullde

Szybko Ci to idzie ;)

Napij się, więcej płyt zacznie Ci się podobać ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: gratefullde w Styczeń 20, 2017, 18:35Szybko Ci to idzie

A Ty długo byś myślał czy taka dziabnąć? Czy wystarczy rzut okiem? ;D





gratefullde

Hm... wszystko zależy od okoliczności a nuż a widelec ma w sobie jakiś fun tune ?  ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Jest w końcu coś co mogę sobie zostawić  :D


MAC


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

A ja je wszystkie Pawłowi oddam. Co jedna to czuję sie jak fan discopolo  ;D
Żeby taką muze tworzyć to cza mieć nieźle beret zryty  ;D
Na razie mam odłożone z 5 dla siebie. Jeszcze mi ok 10 zostało do przesłuchania ale jak Boga kocham, boje sie ich zapuszczać  ;D


miniabyr

Jak ja się cieszę ,jak ja się cieszę. ;D ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Styczeń 20, 2017, 21:23
Jak ja się cieszę ,jak ja się cieszę. ;D ;D

Albo kup sobie nauszniki albo sąsiadów na wczasy wyślij bo cie spalą jak to puścisz  ;D

Jamówię



Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

miniabyr

Torbę wielką wezmę jutro do Maćka na awangardowe odpady . I ffffkoncu posłucham tego Tannoy'a ;D ..............wieczorem zaczynam moczyć nogi  i piłować pazury  co by sobie wstydu nie narobić
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC



miniabyr

Andrzej dwie płyty mi się zdublowały  więc są twoje ! Jak na razie  posłuchałem  odrzutów od Maćka i ...........bardzo mi się podobają ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

No. A jak żeśmy się nasłuchali? Ho ho...  ;D

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt