Finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 18, 2015, 14:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Dziś o 19.00 finał. Elem kontra Merlin1973.

GregWatson

No więc zapraszam finalistów dziś na godz. 19.00 na wielki finał.



Na początku przypomnę zasady:

1. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs. Nie można kumulować odpowiedzi tzn. zbierać je do kupy i na trzeci dzień konkursu podać np. trzy różne odpowiedzi (a nóż któraś będzie prawidłowa).
2. Ok. godz. 19.oo każdego dnia rozpoczynając od niedzieli a kończąc na sobocie pojawiać się będą podpowiedzi dotyczące konkursu.
3. Biorący udział w konkursie wpisuje swoją odpowiedź (czyli wykonawcę/zespół) w dowolnym momencie każdego dnia ale tylko jeden raz dziennie.
4. I najważniejsze. Wygrywa ten, kto najszybciej poda prawidłową odpowiedź, liczyć się będzie kolejność wpisów na forum.

UWAGA: Zgadujemy nazwę zespołu.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Podpowiedź 1

Zespół jazzowy powstały na początku lat 80-tych. Już pierwsze koncerty przyniosły rzesze fanów. Pojawiły się pierwsze nagrody na konkursach jazzowych.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

To zdecydowanie nie moja branża lecz strzele-

Walk Away
Pozdrawiam S.CH.

elem

Witaj Merlin,

ależ emocje, pikawa mi siada  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Greg jest sadystą :)

merlin1973

Hej elem, to chyba dłużej potrwa ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Ja wiem, ja wiem :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

ja myślę :)  to może być jakiś lapoński jazzband  >:(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: gratefullde w Styczeń 18, 2015, 19:59Ja wiem, ja wiem

kibice z petardami - wypad!  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Jeszcze tu k..a wrócę ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Uderzenie NR 2---

String Connection  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

elem

Cytat: GregWatson w Styczeń 18, 2015, 18:271. Każdy z biorących udział w konkursie ma prawo jeden raz dziennie podać odpowiedź na przytoczone podpowiedzi prowadzącego konkurs.

to jednak po dwie bomby dziennie?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Prześledziłem poprzednie finały i w pierwszym było inaczej ale zgodnie z ówczesnym regulaminem natomiast w drugim mimo iż w regulaminie widniało "jeden strzał" to były dwa.
Aby trzymać się regulaminu tej edycji to uznajmy że po jednym strzale. OK.
Chyba że będzie zgoda obu Panów na dwa strzały. Jest to zabawa a nie totalizator sportowy. Czekam na decyzję "na piśmie" jednego jak i drugiego.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Jeśli String Connection jest odpowiedzią to się zgadzam na dwa :) A jesli nie, to ... jak tam Merlin chce, możemy utrudnić do jednego dziennie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

po dwa, pod warunkiem,  że obydwa celne [emoji14]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Cytat: elem w Styczeń 18, 2015, 20:30Jeśli String Connection jest odpowiedzią
tak to moja odpowiedź:):)
Pozdrawiam S.CH.

elem

wiem, że Twoja. Jeśli jest odpowiedzią trafną to się zgadzam  :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

spokojnie,  ;) ;) ;)  mi zależy na zabawie :)
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

No to wygląda na to, że mamy jasność w temacie. Jak to robicie - nie wiem, ale chyba kantujecie mnie jak małego Jasia.

String Connection

to jest odpowiedź prawidłowa.


Brawo Merlin. Brawo.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Gratulacje Merlin! Kolejny ekspresowy dziś :)

W sumie to były dwa bandy do wyboru Tie Break i String Connection. Tie Break wygrywał festiwale krajowe a SC zagraniczne. Walk Away to dopiero 1985r.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Dzięki bardzo :) mam coś do napisania  ;D ;D ale prosiłbym o płyty z których można wybrac nagrodę ;) ;) ;) 
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Merlin, wycofaj się ;) i przyznaj się,  jesteś tu po to by powiększyć swoją kolekcję płyt na które zona nie pozwala Ci wydawać smutnych ojro ;)

żartuje, Boże broń byś się wycofywal, jesteś świetny,  brawo :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Pula nagród wygląda tak:





...i od siebie, bo coś nas wypłyciło patrzę, też nówka nierozpakowana: