Muzyka Wysp Bezludnych

Zaczęty przez gratefullde, Luty 14, 2015, 18:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Gwarancja świętego spokoju... Gdzieś daleko, pośród lazuru Oceanu... niewielka piaszczysta połać... Dostajemy propozycję nie do odrzucenia... zamieszkać tam we wszelkich wygodach i luxusach, pod palmami, zapominamy o kurtkach, swetrach, nartach, czapkach i rękawiczkach... Ofertę przyjmujesz zwabiony wielce kolorowym folderem z piachem, kokosami i wielkimi jak te kokosy.... tak, cyckami :)
Pakujesz się... odłączasz sprzęt z gniazdka i Twój wzrok pada na kolekcję płyt... Co zabierasz?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

pmcomp

Ja ... wszystko co mam w postaci cyfrowych plików.

:)

Pozdro

gratefullde

I tym sposobem po tak inteligentnej wypowiedzi możemy zamknąć wątek ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

"Led Zeppelin IV", "In Step", "Bridges to Babylon" one byłyby pierwsze. Po "In Step" wskoczyłabym nawet do płonącego budynku ;) 

jamówię

Utrudnijmy do bólu,tylko jedna płyta ;D

masza

Cytat: gratefullde w Luty 14, 2015, 18:12
Gwarancja świętego spokoju... Gdzieś daleko, pośród lazuru Oceanu... niewielka piaszczysta połać... Dostajemy propozycję nie do odrzucenia... zamieszkać tam we wszelkich wygodach i luxusach, pod palmami, zapominamy o kurtkach, swetrach, nartach, czapkach i rękawiczkach... Ofertę przyjmujesz zwabiony wielce kolorowym folderem z piachem, kokosami i wielkimi jak te kokosy.... tak, cyckami :)
Pakujesz się... odłączasz sprzęt z gniazdka i Twój wzrok pada na kolekcję płyt... Co zabierasz?

Na tak piękne okoliczności przyrody?
Tylko Behemoth

gratefullde

Cytat: jamówię w Luty 14, 2015, 18:21
Utrudnijmy do bólu,tylko jedna płyta ;D

Nie, własnie z premedytacją nie określiłem liczby. Każdy wie, każdy czuje co i ile czego by zabrał :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Ale tak dostaniesz taki feedback jak od pmcompa. Jeśli musiałbym wybrać tylko jedną płytę i koniec,szlus,na całą resztę życia,bez wahania wybieram A Love Supreme w wersji SHM CD :D

masza

Cytat: jamówię w Luty 14, 2015, 18:21
Utrudnijmy do bólu,tylko jedna płyta ;D

Jak kilka to bym miał problem.
Jeśli jedna to nie mam problemu. Zawsze była, jest i będzie tylko jedna i najlepsza.


Keef98

Jedną... hmm... trudny wybór... "IN STEP" ;D Stevie ;)

gratefullde

Cytat: jamówię w Luty 14, 2015, 18:26A Love Supreme

No i to rozumiem.

Ok, załóżmy, że do torby zmieści się ok 10 płyt. Pliki - dyskwalifikacja, na wyspie zakazany towar, wszelkich handlarzy tym cyfrowym pokarmem stawia się pod murem i rozstrzeliwuje... Nie ma neta, nie ma fifirifi jest stare poczciwe cd i reaktywowany anlog wszelkiej maści... szpule i kasety także a jakże ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

Cytat: gratefullde w Luty 14, 2015, 18:34Ok, załóżmy, że do torby zmieści się ok 10 płyt.

To zmienia postać rzeczy.
Wtedy biorę 10 x DSOTM. Na wszelki wypadek jakby miały się pozdzierać czy część zgubić :)

gratefullde

Cytat: masza w Luty 14, 2015, 18:26Jeśli jedna to nie mam problemu. Zawsze była, jest i będzie tylko jedna i najlepsza.

Ja bym chyba Atom Heart Mother wybrał. Z ciemną jestem tak osłuchany, że juz nie sięgam po nią... A Atom odkrywam jeszcze....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: Keef98 w Luty 14, 2015, 18:28Jedną... hmm... trudny wybór... "IN STEP"  Stevie

Piękna płyta :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

10?
Hmm...
A Love
Kind of Blue
Bitches brew
Powerslave Iron Maiden
TSA- Czerwona
Perfect Live
Requiem pod Herrewege
Giant steps
DSOTM
Cassandra Wilson New moon...

To tak gdybym bardzo się spieszył ;D

gratefullde

Cytat: jamówię w Luty 14, 2015, 18:51
10?
Hmm...
A Love
Kind of Blue
Bitches brew
Powerslave Iron Maiden
TSA- Czerwona
Perfect Live
Requiem pod Herrewege
Giant steps
DSOTM
Cassandra Wilson New moon...

To tak gdybym bardzo się spieszył ;D


Pozycje 5 i 6 , bardzo mnie zaskoczyłeś :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Ja bym nie pojechał na bezludną wyspę ,bo nie mógłbym się zdecydować co zabrać. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jamówię

Cytat: gratefullde w Luty 14, 2015, 18:55
Cytat: jamówię w Luty 14, 2015, 18:51
10?
Hmm...
A Love
Kind of Blue
Bitches brew
Powerslave Iron Maiden
TSA- Czerwona
Perfect Live
Requiem pod Herrewege
Giant steps
DSOTM
Cassandra Wilson New moon...

To tak gdybym bardzo się spieszył ;D


Pozycje 5 i 6 , bardzo mnie zaskoczyłeś :)

Łaj?

elem

Eh, jak ja nie lubie takich plebiscytów :) Ale jak mus to mus:

1. John Coltrane - A Love Supreme
2. Billie Holiday - składak, koniecznie z Don't Explain
3. John Coltrane - My Favourite Things
4. Miles Davis - Kind of Blue
5. Metallica - czarna, a co!
6. Dżem - Detox, aby języka nie zapomnieć.
7. Led Zeppelin - Best of :)
8. Deep Purple - Made In japan
9. Nirvana - Nevermind
10.Pink Floyd - Meddle
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: jamówię w Luty 14, 2015, 18:59Łaj?

To nie są takie oczywiste pozycje :) Przynajmniej dla większości.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

Nikt klasyki by nie wziął?
Ja najmniej połowę z tych dziesięciu ale z rok mi zajmie zastanowienie, które...

gratefullde

Cytat: elem w Luty 14, 2015, 19:00
Eh, jak ja nie lubie takich plebiscytów :) Ale jak mus to mus:

1. John Coltrane - A Love Supreme
2. Billie Holiday - składak, koniecznie z Don't Explain
3. John Coltrane - My Favourite Things
4. Miles Davis - Kind of Blue
5. Metallica - czarna, a co!
6. Dżem - Detox, aby języka nie zapomnieć.
7. Led Zeppelin - Best of :)
8. Deep Purple - Made In japan
9. Nirvana - Nevermind
10.Pink Floyd - Meddle


Musu nie ma, ma być przyjemność ;)

Masz urozmaicony repertuar w zestawieniu, nie będziesz sie nudził :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Cytat: gratefullde w Luty 14, 2015, 19:03nie będziesz sie nudził

O kurcze, własnie zauważyłem,że nie wszystko z listy mam na LP  >:(
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Luty 14, 2015, 19:07O kurcze, własnie zauważyłem,że nie wszystko z listy mam na LP 

No to szybciutko, szybciutko uzupełniamy kolekcje bo nigdy nie wiadomo ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9