Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

sonus_fan

Cytat: audiokawosz w Październik 17, 2021, 22:39Kończę z tobą dyskusję

Co kończysz?
Przecież pisiory nie potrafią dyskutować. Jest im to niepotrzebne. Wiedzą lepiej.

GB

Tak, czy siak należałoby posiadać parę glowic zapasowych. Ja zbieram na głowice do swojego Revoxa.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

audiokawosz

Kolejny drobny kroczek do rekonstrukcji Telefunkena
Odebrałem dziś dwie wycięte laserowo osłony. Teraz trzeba je lekko przeszlifować i dać do anody. Kolejny etap to nadruk napisów. Mam już dogadaną znajomą drukarnie.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

Pboczek

Kawosz rządzisz, taka rekonstrukcja jest bardzo fajna.  U+1F44D
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GB

Cytat: audiokawosz w Październik 22, 2021, 17:37
Kolejny drobny kroczek do rekonstrukcji Telefunkena
Odebrałem dziś dwie wycięte laserowo osłony. Teraz trzeba je lekko przeszlifować i dać do anody. Kolejny etap to nadruk napisów. Mam już dogadaną znajomą drukarnie.
Super.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

audiokawosz

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Samo wycinanie to pikuś. Zrobili rysunek pod wycinanie co nie było wcale takie proste. Jeden ze znajomych się poddał jak zobaczył łuki.
https://blachmet.pl/
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

GB

Cytat: audiokawosz w Październik 22, 2021, 17:58
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Samo wycinanie to pikuś. Zrobili rysunek pod wycinanie co nie było wcale takie proste. Jeden ze znajomych się poddał jak zobaczył łuki.
https://blachmet.pl/
A gdzie drukujesz?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

audiokawosz

Jutro napiszę w pracy mam ich wizytówkę .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

Widać, że tam sam facet bez baby mieszka  ;D


audiokawosz

Dotarła osłona z Niemiec . Trochę długo ale nie doczytałem oferty a tam było że muszę wysłać swoją starą na wymianę . Czyli lakierowanie wyszło 600 zł . Efekt jest bardzo dobry. Jednak chyba za mniej bym to ogarnął w Warszawie.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

GB

 

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

jacek-k-wawa


GB

#1714
Cytat: jacek-k-wawa w Listopad 05, 2021, 12:08
kupujesz 820?

Nie tak sobie patrzę, ładny jest. Nieprawda?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

audiokawosz

Dostałem dziś do akceptacji wzór czcionki na panelu Telefunkena M-15. Pełen profesjonalizmy firmy www.centerprint.pl
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

No i panele są już u mnie
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

GB

Cytat: audiokawosz w Listopad 09, 2021, 10:23
No i panele są już u mnie
Fajnie to wyszło.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Faktycznie wygląda na dobrą robotę  U+1F44D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

impactom

Witam Kolegów.
Jestem nowy na forum, chciałem pokazać  mojego AKAI.

https://youtu.be/2S5a_GNjrHk

Co sądzicie?
Pozdrawiam

Potrzebuję dokupić gałkę na przełącznik zmiany głowic i pauzę, będę wdzięczny za pomoc.


GB

Cytat: impactom w Listopad 11, 2021, 22:16
Witam Kolegów.
Jestem nowy na forum, chciałem pokazać  mojego AKAI.

https://youtu.be/2S5a_GNjrHk

Co sądzicie?
Pozdrawiam

Potrzebuję dokupić gałkę na przełącznik zmiany głowic i pauzę, będę wdzięczny za pomoc.
Bardzo ładny. Podoba mi się.  Co do części to sprawdzałeś na ebay?

https://www.facebook.com/groups/216579912214186/?ref=share

Tą stronę prowadzi serwisant sprzętu RtR Akai. Możesz popytać u niego.

Jest jeszcze jedna strona miłośników tego sprzętu. Tam jest również drugi człowiek, który reklamuje się że sprzedaje Akai. Robi ich serwisy. Możesz jego zapytać.

https://www.facebook.com/groups/979395776202908/?ref=share



______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

impactom


merlin1973

Ładny jak nowy wizualnie  ;) ciekawe rozwiązanie ma zmiany obrotów .
Zmień taśmę na coś lepszego  :)
Pozdrawiam S.CH.

audiokawosz

Z inspiracji Maszy zakupiłem drukarkę etykiet. Posłużyła mi do opisania szpulek . Jest schludnie i co najważniejsze przejrzyście.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

GB

Cytat: audiokawosz w Listopad 13, 2021, 13:49
Z inspiracji Maszy zakupiłem drukarkę etykiet. Posłużyła mi do opisania szpulek . Jest schludnie i co najważniejsze przejrzyście.
Pięknie, trzeba będzie zainwestować.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz